Monster Notebook yetkilileri, İzmir'de yeni bir mağaza daha açtı

Furkan Güler
Furkan Güler 16.04.2018 - 14:29
Monster yöneticileri, yeni mağazalarının lokasyonunu İzmir olarak belirledi.

Oyuncu bilgisayarı üreticisi Monster Notebook, Türkiye'deki ikinci mağazasını İzmir Konak’ta açtı. İzmirli oyunculardan büyük ilgi gören mağazanın açılışı, markanın gelecek planlarında yapacaklarının habercisi oldu.

Monster Notebook’un İzmir’deki mağazası tıpkı markanın İstanbul Kadıköy’deki mağazası gibi kullanıcıların en yeni oyun donanımlarına, Monster oyun bilgisayarlarını deneyebilecekleri bir alan olacak. Üç katlı mağazanın ziyaretçileri Monster gaming laptop modelleri yanında markanın sunduğu Pusat oyuncu ekipmanlarını da bizzat deneyip satın alabilecekler.

Monster Notebook, yeni mağazasını İzmir'de açtı

Açılışta konuşma yapan Monster Notebook’un kurucusu ve Genel Müdürü İlhan Yılmaz, yerli bir firma olarak Türkiye’den bir dünya markası çıkarmayı hedeflediklerini belirtti. "Özellikle üniversite öğrencilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Müşterilerimizden 'Ürünlerinizi sadece İstanbul'da deneyebiliyoruz. Başka bir yerde göremiyoruz' şeklinde geri bildirimler alıyorduk. Biz de kullanıcılarımızın bu yöndeki taleplerini karşılamak için çalışmaya başladık. Türkiye’nin yalnızca oyun bilgisayarlarına özel ilk mağazasını İstanbul Kadıköy'de açmıştık. İzmir’de açtığımız ikinci mağazamızla da bu konsepti ilk kez başka bir şehre taşımış olduk" dedi. Yılmaz ayrıca Ankara’da da bir mağaza açacaklarının müjdesini verdi.

Oyunseverler mağaza içerisindeki VR deneyim alanında Monster’ın VR Ready oyun bilgisayarlarıyla sanal gerçeklik oyunlarını oynayabilecekler. Ayrıca mağaza tüm Monster ürünleri için teknik servis hizmeti sunacak ve kullanıcılar arzu ederlerse internetten satın aldıkları ürünleri mağazadan teslim alabilecekler.

Yüksek performanslı oyun bilgisayarları konusunda İzmir ve çevre illerdeki oyunculara yerli bir alternatif sunan Monster’ın İzmir mağazası İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:118/A Konak adresinde oyunculara hizmet verecek.

-  Basın Bülteni

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 11:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2018 15:03
Hollleyooo artık 10-11k ya laptop alma keyfisi yapabiliriz :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster Notebook yetkilileri, İzmir'de yeni bir mağaza daha açtı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×