Monster, Oyun Dünyasını Bir Araya Getiriyor

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 30.11.2016 - 15:23
Monster’ın Görkemli Dünyasına Davetlisiniz
Kurulduğu ilk günden beri en yeni nesil işlemci mimarilerini, yüksek çözünürlüklü ekran kartları ile bir araya getiren Monster yeni mağazasını, 12 Kasım 2016 tarihinde görkemli bir gösteri ile açıldı. Hem oyun dünyasının hem de Kadıköy halkının yakından izlediği Türkiye’nin ilk oyun mağazasının açılış gününde, tüm katılımcılara eğlenceli dakikalar sunan gösteriler de sergilendi.

Monster, Oyun Dünyasını Bir Araya Getiriyor

Oyun ve fantastik kurgu dünyasının önde gelen karakterlerinin canlandırıldığı Cosplay gösterilerine, Orta Çağ savaşlarının görkemli savaş sahnelerine ve büyülü dünyaların eşsiz ezgilerine ev sahipliği yapan açılış gününün ardından, şimdi sıra oyunculara geldi. Mağazasında birbirinden sürpriz aktivitelere yer verecek olan Monster’ın oyun mağazasını ziyaret ederek, hem oyun bilgisayarlarını yakından inceleyebilir hem de birbirinden farklı oyunları oynayabilirsiniz.


Monster’ın Görkemli Dünyasına Davetlisiniz


Dizüstü bilgisayarların işlevselliğini, masaüstü bilgisayarların gücü ile bir araya getiren ve oyuncular için mobil oyun istasyonları oluşturan Monster, gücünü kullanıcılarından alarak yoluna devam ediyor. Dünya’nın önde gelen yazılım ve donanım devleri ile yaptığı ortak çalışmalar sayesinde Türk oyuncuları için benzersiz performans bilgisayarları sunan Monster, Kadıköy’deki yeni yuvasında oyunseverler için birbirinden eğlenceli sürprizler hazırladı. Bu sürprizleri birinci elden test etmek ve Monster performansını yakından görmek ise çok kolay.


3 katlı mağazasının giriş katına VR stantları kuran Monster, kullanıcılara bambaşka dünyaların kapılarını açıyor. Hem sanal gerçeklik deneyimini hem de Monster performansını kendi gözlerinizle görebileceğiniz bu eğlenceli etkinliğe, tüm oyun severler dilediği gibi katılabiliyor. Herkesi bu eğlenceli etkinliğe davet eden Monster’ın VR etkinlikleri sayesinde, diğer oyun severler ile bir araya gelebilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.


Hayal Gücünün Sınırlarına Bir Yolculuk Sizi Bekliyor


VR cihazları arasında en yüksek performanslı ürünlerden biri olan HTC Viva’yı modelleri ile entegre eden Monster oyun bilgisayarları, tamamen oyunun içerisinde yer alabileceğiniz bir atmosfer yaratıyor. Gözlüğünüzü taktığınız andan itibaren tamamen oyunun içerisine girebileceğiniz ve birbirinden eşsiz dünyaları keşfedebileceğiniz VR standlarını rahatlıkla ziyaret edebilir, FPS ve düşük çözünürlük problemlerini ortadan kaldıran Monster sayesinde eşsiz bir sanal gerçeklik deneyimi yaşayabilirsiniz.


Her bir katında ayrı konseptlerin bulunduğu mağaza, aynı zamanda dev ekranlarla da müşterilerini büyüleyecek bir oyun ekranı seçeneği sunuyor. Oyuncular tarafından, yine oyun tutkunları için üretilen ve ürünlerini düzenli olarak en son teknoloji ile güçlendiren Monster’ın, Türkiye’nin ilk oyun mağazasını günün her saati ziyaret edebilir, tamamen oyuncular için dizayn edilmiş mağazada keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.


Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 10:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2016 01:23
çok pahalı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2016 17:16
Önce sattığınız laptopların fanlarını düzeltin, cayır cayır bağırıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster, Oyun Dünyasını Bir Araya Getiriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×