Moon Knight yapımcıları Fantastik Dörtlü filmine geçiyorlar

Murathan Özlü
Murathan Özlü 12.05.2022 - 17:39
İlk sezonuyla büyük başarı elde eden Moon Knight yapımcıları Grant Curtis ve Nick Pepin yeni Fantastik Dörtlü filminin yapımı için anlaştılar

Moon Knight yapımcıları Grant Curtis ve Nick Pepin, projeden ayrıldıklarını ve bir süre önce duyurulan yeni Fantastik Dörtlü filmi ekibine katıldıklarını duyurdular. İlk sezonu ile önemli başarı elde eden Moon Knight 2.sezonu için  kötü haber gelmiş, dizinin yıldızı Oscar Isaac  dizinin ikinci sezonu için pek plan yapılmadığını vurgulamıştı.

Moon Knight yapımcıları yeni Marvel Sinematik Evreni filminin başına geçecekler

2015 yılında vizyona giren ve tarihi bir başarısızlığa imza atan Fantastic Four filminin senaristliğini üstlenen Jeremy Slater,  ComicBook sitesine verdiği röportajda, Grant Curtis ve Nick Pepin'in müthiş yapımcıları olduklarını ve Fantastic Four yapım ekibinde "muhteşem yazarlar ve yönetmenler" ile birlikte çalışacaklarını belirtmiş.

Moon Knight yapımcıları
Moon Knight dizisi ile şeytanın bacağını kıran Jeremy Slater,  Fantastic Four filminin bu yeniden yapımında adının geçmemesinden memnun:

" Filmi, sıradan bir izleyici olarak izlemek için sabırsızlanıyorum ve kimsenin, bir daha Jeremy Slater'ın elinden çıkan bir Fantastik Dörtlü filmini izlemeyeceğinin farkındayım." ifadelerini kullanan Slater, sözlerini;  "Bir önceki hafta arabayı sarhoş kullandığını fark ettiğiniz über sürücünüzün arabasına bir daha binmezsiniz neticede.  Sanırım kariyerimin ilerleyen döneminde hiç bulaşmamam gereken alanlar var."  şeklinde noktalamış.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 04:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Moon Knight yapımcıları Fantastik Dörtlü filmine geçiyorlar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×