Mortal Kombat 11 Ultimate için Rain oynanış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.10.2020 - 10:06
Yeni nesil sürümüne ücretsiz olarak güncelleme yapabileceğimiz Mortal Kombat 11 için Rain oynanış videosu kutsal yarı tanrı Rain’in dönüşünü gösteriyor

Warner Bros. Games ve NetherRealm Studios, Eden yarı tanrı Rain'in dönüşünü gösteren yeni bir Mortal Kombat 11 Ultimate oyun fragmanı yayınladı. Edenia’nın ilahi Koruyucusu tanrı Argus’un oğlu olan Rain, su ve şimşekleri kullanmasına, daha önce bilinmeyen bir su alemine boyutsal yarıklar açmasına ve hatta saldırılardan kaçınmak için kendini sıvılaştırmasına izin veren sihirli bir güç kullanıyor. Ayrıca Edenia'nın panteonundaki yeri için savaşırken rakiplerini kesmek ve bıçaklamak için ölümcül bir katarla donatıldı. Rain, Mortal Kombat 11 Ultimate ve Kombat Pack 2'nin bir parçası olarak 17 Kasım'da yeni oynanabilir dövüşçü olarak kadroya katılıyor.

Yeni Mortal Kombat 11 Ultimate Oynanış Fragmanı

Mortal Kombat 11'e zaten sahip olan oyuncular, Kombat Pack 2'yi ön sipariş ederek deneyimlerini yükseltebilirler. Mevcut Mortal Kombat 11 sahipleri ayrıca Kombat Pack 1 veya Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion'ı satın alabilirler. Mortal Kombat 11 Ultimate ve Kombat Pack 2 ön siparişleri, "Dark Web" Noob Saibot, "HCF" (Halt and Catch Fire) Liu Kang ve "Blood Moon" Skarlet dahil olmak üzere üç yeni karakter görünümü varyantı içeren Time Warriors Dış Görünüm Paketini oyun çıkışı sırasında alacak.

Mortal Kombat 11 Ultimate, daha önce piyasaya sürülen Mortal Kombat 11 ana oyunu, Kombat Pack 1 ve Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion ile birlikte yeni oynanabilir dövüşçüler Rain, Mileena ve Rambo içeren Kombat Pack 2'nin eklenmesiyle sonsuz Mortal Kombat 11 deneyimi sunuyor.

Mortal Kombat 11 Ultimate'ın PlayStation®5, PlayStation®4, PlayStation®4 Pro, Xbox Series X | S, Xbox One konsolları, Nintendo Switch?, PC ve Stadia®'da 17 Kasım'dan itibaren dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ek olarak, Mortal Kombat 11 ve Mortal Kombat 11 Ultimate sahipleri ve PS4 veya Xbox One'daki yeni alıcılar, oyunlarının PS5 veya Xbox Series X | S sürümlerine ücretsiz yükseltmelere ücretsiz olarak erişebilir.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 10:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2020 10:26
Bitmeyen oyun yapmışlar adamlar. Paraları veriyorsun veriyorsun bir türlü oyuna tam anlamıyla sahip olamıyorsun.
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2020 11:42
kesinlikle ilk oyundan sonra aftermath ve ultimate çıktı. pazarlama stratejisi. keşke bizim gibi fakir ülkelere acısalarda ucuza satsalar biraz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2020 11:57
Muazzam
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 16.10.2020 20:59
madem ultimate paket bu 3 karakter ne koy bari 6-7 karakter ve bitsin bu DLC saçmalığı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mortal Kombat 11 Ultimate için Rain oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×