MotorStorm: Pacific Rift'e 3D pistler geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.08.2010 - 09:50
Daha fazla parkur, daha fazla görsellik
Evolutions Studios tarafından PS3'e özel olarak geliştirilen yarış oyunu MotorStorm: Pacific Rift'in 3D harita paketi, PSN'e geliyor.

10 adet 3D destekli harita bulunduran bu paket, 25 Ağustos'ta PSN'den 12.99 avro fiyatı karşılığında satın alınabilecek.

Tamamıyla 3D yeni bir yarış oyunu istiyorsanız da, önümüzdeki yıl PS3'e özel olarak çıkması düşünülen MotorStorm Apocalypse'yi bekleyebilirsiniz.

MotorStorm: Pacific Rift'e 3D pistler geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MotorStorm: Pacific Rift'e 3D pistler geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×