MudRunner, Epic Store'da ücretsiz

MudRunner, Epic Store'da ücretsiz

Özgür Deveci
Özgür Deveci 26.11.2020 - 18:54
Epic Games Store'da bu haftanın ücretsiz oyunu belli oldu. MudRunner hafta boyunca ücretsiz olarak dağıtılacak.

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da haftanın ücretsiz oyunu belli oldu. Oyuncuları sürücü koltuğuna oturtan off-road simülasyon oyunu MudRunner, 26 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında Epic Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılacak. 3 Aralık Perşembe günü Türkiye saati ile 18:59'a kadar ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz oyunu bedava olarak alırsanız, kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek.


Bunlara ek olarak önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunları da belli oldu. Orijinal hikayesiyle kişilik, gizem ve hızlı eğlence sunan ve belki de tüm zamanların en ünlü bağımsız oyunu olan Cave Story+, 3-10 Aralık 2020 tarihleri arasında Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılacak.

MudRunner, Epic Store'da ücretsiz

Epic Games Store'da haftanın ücretsiz oyunu belli oldu

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Store'da haftanın ücretsiz oyunu belli oldu. MudRunner oyununu 3 Aralık Perşembe günü Türkiye saati ile 18:59'a kadar kütüphanenize eklerseniz sonsuza kadar sizde kalacak.

MudRunner

MudRunner, oyuncuları sürücü koltuğuna oturtan ve onları zorlu Sibirya ortamlarında yanlarında rehber olarak sadece bir harita ve pusula ile inanılmaz arazi araçlarını kullanmaya iten bir off-road simülasyon oyunudur. Oyunda her biri kendi özelliğine ve eklenebilir ekipmanına sahip 19 güçlü arazi aracını süreceksiniz. Hedeflerini ve teslimatlarını, zorlu ve tehlikeli doğa şartlarında, gece gündüz fark etmeksizin, el değmemiş doğanın en zor koşullarında tamamlamaya çalışacaksınız. Bunları yaparken gelişmiş grafiklerle güçlendirilmiş, sürükleyici sandbox ortamını keşfedeceksiniz. Tamamı oyunun gelişmiş fizik altyapısıyla çalışan aracının ağırlık ve hareketlerine gerçekçi bir şekilde tepki veren çamurlu araziler, azgın nehirler ve diğer engelleri aşın. Haritanın, pusulanın, vincinin ve sürüş yeteneğinin desteğiyle ister tek başına ister üç kişiyle daha eşli çok oyunculu modda oynayın.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 15:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 12:34
başta çok sıkıcı geldi sonra 1-2 saat sonra başından kalkamadım bir baktım sabah olmuş o kadar iyi oyun olduğunu tahmin etmedim yaa müthiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 12:02
Yükleme ekranında takılıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 12:05
5 para etmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×