N-Gage QD bizi düzeltecek!

N-Gage QD bizi düzeltecek!

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
N-Gage QD bizi düzeltecek!
Nokia firması, 7 Ekim 2003 tarihinde hem telefon dünyasına hem de oyun konsol dünyasına bomba gibi düşen, N-Gage'in satışına başladı. O zamandan beri N-Gage kullanıcıları, hiçbir telefonda olmayan Side-Talking, yani yan tutup konuşma özelliğiyle karşı karşıya kalmışlardı. Görüntü olarak komikti ve rahatsız edici bir durumu vardı. Zaten N-Gage'in bilinen 2 eksisi vardı. Biri Side-Talkig olması, öbürü de ekranının 65000 renk olması yerine 4096 renk olmasıydı. Her ne kadar bazıları üçüncü bir sebep olarak kamera olmayışını da ekleselerde bu pek dikkate alınmadı. Şimdi Nokia, bu yaz normal tutulup konuşulabilen yeni N-Gage QD'yi piyasaya sürecek. QD'nin diğer özelliklerinden de bahsetmek gerekirse, alet bir multiplayer slot ile gelecek ve daha uzun bir pil ömrüne sahip olacak. Oyun kontrolleri, yeni alette daha da kolaylaştırılacak ve ekranın parlaklığı da arttırılacak. Bluetooth teknolojisi sayesinde, QD'deki oyunlar diğer kullanıcılar ile birlikte oynanabilecek. Bu özelliklere karşın, aletten radyo ve mp3 desteği kaldırılacak, fiyat olarak da $100 gibi bir rakam düşünülüyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 21:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×