Naruto Storm 4: Sarada Jutsu, Awakening, Minato oynanış videosu

İsmet Ergül
İsmet Ergül 25.01.2016 - 11:15
Yeni nesil shinobi'ler hazırlıklı
5 Şubat'ta Avrupa için satışa sunulcak olan Naruto Shippûden: Ultimate Ninja Storm 4'ün oynanış ve karakter videoları tam gaz gelmeye devam ediyor. Aşağıda izleyeceğiniz ilk videoda tekradan hayata Edo Tensei ile döndürülmüş Minato Namikaze, Guy Usta ve Rock Lee'nin, Six Paths Madara ve Six Paths Obito'ya karşı savaştığını görebiliyoruz. Eğer yanılmıyorsak, Minato, Guy ve Rock Lee'nin hareketleri Naruto Storm Revolution'daki hareketleriyle aynı şekilde.

Naruto Ultima Ninja Storm 4 için yayınlanan ikinci video ise ön ödemeyle açılan ve Sasuke Uchiha'nın kızı olan, Sarada Uchiha hakkında. Bu video'da Sarada'nın hareketlerini, kullandığı normal ve ultimate jutsu saldırılarını ve yapabildiği komboları görürken, Naruto'nun oğlu Boruto ile kombinaston jutsusuna da ilk kez tanık oluyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 23:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naruto Storm 4: Sarada Jutsu, Awakening, Minato oynanış videosu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×