Natal için E3'ü bekleyeceğiz

Feyzi Özmen
Feyzi Özmen 3.06.2010 - 12:31
Natal için E3'ü bekleyeceğiz
X-Box pazarlama müdürü Aaron Greenberg, Haziran ayında yapılacak olan E3 fuarında Natal ile ilgili bilgiler verileceğini söyledi.

Natal'ın hâlâ geliştirilme aşamasında olduğunun altınını çizerken, şu ana kadar hiçbir oyunda denemediklerini de söyledi. Daha 7 ay önce E3 fuarında Natal'ın tanıtılmış olup, onun oyun ve eğlence sektöründe yeni kategori açabileceğini belirten Greenberg, E3 fuarı için ellerinde birçok büyük malzeme olduğunu, bu senenin kendileri için iyi başladığını ve firmanın en büyük yıllarından biri olacağını söyleyerek iddialı konuştu.

Son olarak ise, X-Box 360 sahiplerinin sabırsızlıkla beklediği Fable 3'de şu anki düşünceye göre Natal desteği olmayacağının, fakat bazı işlevlerinin oyuna aktarılabileceğinin açıklamasının yapıldığını hatırlatalım.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2022 08:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Natal için E3'ü bekleyeceğiz

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×