NBA 2K21 My Team detayları ve yeni video paylaşıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.08.2020 - 16:06
2K bugün, NBA 2K21 Current-Generation MyTEAM Courtside Raporunu yayınladı ve bu yıl MyTEAM'e gelen en yeni gelişmeleri paylaştı

NBA 2K 21 oyunu fiyatının yanı sıra sahip olduğu yeniliklerle de sık sık gündeme gelen oyunlardan birisi. 70$ bandına çekilen yeni nesil sürümünden sonra geri adım atılsa oyunun fiyatının hala yüksek bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Diğer taraftan yeni özellikleri de açıklanan NBA 2K21'in MyTeam moduna dair bazı detaylar paylaşıldı. 2K Games tarafından yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

NBA 2K21 My Team detayları 2K games tarafından paylaşıldı

- MyTEAM mevcut nesil ilerlemesi ve koleksiyonu, aynı yeni nesil konsol ailelerine sorunsuz bir şekilde aktarılacaktır. NBA 2K21'de tüm MyTEAM koleksiyonunuz ve ilerlemeniz sorunsuz bir şekilde PS4'ten PS5'e ve Xbox One'dan Xbox Series X'e aktarılır, böylece MyTEAM'in tüm yıl boyunca kesintisiz keyfini çıkarabilirsiniz.

- Sezonlar NBA 2K21 için yeni olacak. Sezonlar, tüm yıl boyunca MyTEAM oynamak için yeni içerikler getirecek ve hepsinden önemlisi, herkesin oynaması için ücretsiz.

- Rozet Özelleştirme ve Özelleştirilebilir Gelişmeler. Rozet kartları geri dönerek Rozetleri Bronze'dan Hall of Fame seviyesine yükseltmenize olanak tanır. Evrim kartları artık dallanarak oyunculara oyuncularını benzersiz kılan yeni kararlar alma fırsatı veriyor.

- Yeni MyTEAM Limited Modu / Yenilenmiş MyTEAM Unlimited Modu. Yeni MyTEAM Limited modu, her oyuncunun şampiyonluk yüzüklerini kazanma şansına sahip olacağı her Cuma-Pazar günü mevcut olacak. Her hafta sonu yeni bir yüzük sunulacak; En iyi sezonluk ödüllerin kilidini açmak için her sezonda her yüzüğü kazanın.

- MyTEAM'in bir başka yeni özelliği: The Exchange. Artık kullanmadığınız kartları başlangıç ??dizilişinizde başlıca öğe olacak kartlarla takas edebilirsiniz, NBA2K21 MyTEAM'de her şeyin değeri vardır.

- MyTEAM’s IDOL Series Collection, geçmişten ve günümüzden NBA’nin en unutulmaz oyuncularından bazılarını içerecek. 15 özel sürüme yayılan IDOLS Serisi, NBA 2K21 MyTEAM koşusu sırasında aranacak premium paket koleksiyonu olacak. İlk çekilebilir Pink Diamond kart bu Eylül'de geliyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 24.08.2020 08:22
7 sene önceki NBA 2K 14'ten bir adım ilerleyemediler. Aynı motora, farklı lisanslar, hikayeler eklediler o kadar. İşte shak'i yorumcu yaptılar, ara sahnelere zıplayan çocuklar eklediler. İyi güzel ama gameplay'e, çıkış fragmanlarına bakınca ayırt etmek zor. Şu yeni konsollar çıkamadı gitti. Oyun dünyası yerinde sayıyor resmen senelerdir. Konsollar hiç bu kadar güçsüz kalmamıştı şimdiye kadar. O yüzden pro çıkarttılar ama o da bir işe yaramadı. Pc aldı başını gitti konsolu bekler oldu.
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2020 16:30
Pc nereye aldı gitti, gameplaylare baktığın zaman o kadar da inanılmaz farklar yok. Hatta sony exc grafikleri daha iyi . Bakınız last of us 2.
Kalan Karakter : 300 Gönder
NBA 2K21 My Team detayları ve yeni video paylaşıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×