NCSoft'tan yeni MMORPG: Aion 2 mi geliyor?

Hürcan Köse
Hürcan Köse 4.01.2017 - 13:20
"A2" kod adlı yeni bir MMORPG geliyor
Koreli haber kaynaklarından aldığımız bilgilere göre başarılı MMORPG firması NCSoft, yeni bir oyun üzerinde çalışıyor ve bu oyunun da kod adı "A2" olarak anılıyor.

Şu anda geliştirilmekte olan A2, hem kök NCSoft takımı hem de farklı birkaç departman tarafından yapılıyor. Bu yeni oyunun NCSoft'un en başarılı oyunlarından birisi olan Aion'u devamı olduğu konusunda sağlam dedikodular var. Zaten Aion oyuncularının da uzun süredir bir devam oyunu veya sağlam bir güncelleme beklediğini biliyorduk. Eh kod adı da A2 olunca haliyle Aion 2 ihtimalinin bir hayli yüksek olabileceğini düşünmeye başladık.

NCSoft'tan yeni MMORPG: Aion 2 mi geliyor?
NCSoft'un sıkıntılı olduğu bir nokta, oyunları çok geç çıkarması yönünde. Blade & Soul'a ne kadar geç kavuştuğumuzu biliyorsunuz en nihayetinde. Bu yüzden A2'ye, ya da bizim deyimimizle Aion 2'ye kavuşmamız da bir hayli uzun sürebilir.

NCSoft'un konu hakkında detaylı açıklamalarını bekliyoruz. A2 hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlere aktaracağız.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 03:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.01.2019 01:34
aıon 1'e düzgün güncellemeyi A2 den daha çok istiyor bu kitle nc şu oyunu düzeltse çok güzel olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
BooGeMaN
BooGeMaN 5.01.2017 11:53
NcSoft oyunları dediğiniz gibi genelde buralara geç gelir ama Aion istisnadır çünkü eu/na çıkışını cok erken çıkarmıştır ve benim görüşüm kötü yapmıştır... NcSoft oyunları hep oynanış ve grafik olarak iyi ama içerik olarak tatmin edici cıkmadıgı için Aion da cok çabuk tüketilip sonuçta unutulmuştur.Eğerki eu/na çıkışını 2.0 la yapmış olsaydı cok daha iyi yerlerde olurdu şuanda oyun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2017 04:34
MMORPG kültürü yavaş yavaş ölmeye başladı, özellikle son zamanlarda çıkan balonlar sayesinde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2017 19:25
aion piyasadaki en sağlam mmo . biraz hikaye anlatımında sıkıntı var ama onun haricinde kıymeti bilinmedi . WoWdan falan daha keyifli bir serüven oldu benim için . Ha biraz daha raidler ve dungeonları çeşitlendirip katılımı kolaylaştırsalar daha iyi olacak....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2017 16:29
2020 de açılır avrupa ve kuzey amerika sunucusu :D en erken
Kalan Karakter : 300 Gönder
NCSoft'tan yeni MMORPG: Aion 2 mi geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×