Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 18.03.2021 - 13:32
Necromunda: Hired Gun, hem kendinizi hem de yanınızdaki dostlarınızı geliştirerek ilerleyeceğiniz Warhammer 40K evreninde geçen yeni bir FPS oyunu.

Microsoft Mağazasında önce listelenip, sonra kaybolan, sonra tekrar ortaya çıkan yeni bir oyun var. Bağımsız geliştiriciler tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından yayınlanan Necromunda: Hired Gun, oldukça güzel görünüyor. Hızlı yapısıyla öne çıkan oyunda kontrol edebildiğimiz sadık dostlarımızı yükseltip geliştirerek, düşmanlara karşı mücadele edeceğiz. Dishonored ve Warhammer 40K evreninin garip bir birleşimi gibi görünen oyunun çıkış tarihi de belli oldu.

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde geçen FPS oyunu

Mağazaya göre Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40.000 evreninde geçen tek oyunculu bir FPS oyunu olacak. Oyuncular, sadık "cyber-mastiffleriyle" birlikte savaşıp yükselecekler. RPG öğelerinin de bulunduğuna dikkat çekiliyor. Oyuncular ödüller toplayıp, seviye atlayarak ilerleme kaydedebilecekler. Ek olarak oyunda sonsuz silah geliştirmesi ve diğer geliştirmeler sunacak.

İşte mağazaya göre oyunun açıklaması:

"Necromunda'nın kanlı ekosistemini acımasız bir kiralık silah olarak dengelemek için bir suç veya yolsuzluk okyanusunda gezin.  Para iyidir, köpekler sadıktır ve silahlar güvenilirdir. Peki bu avda hayatta kalabilecek misiniz? Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K'nın en kötü şöhretli şehrinin en karanlık köşelerinde geçen, bağımsız, şiddetli ve heyecan verici bir FPS oyunudur.

Doğru fiyata, en kötü şöhretli ganger'ları ve mutantları ortadan kaldırın. Vücudunuzu uçurumlardan atlamak ve duvarlarda koşmak için özelleştirebileceğiniz düzinelerce seçenek var. Dahası, siber masstifiniz (köpeğiniz) sizin için düşmanları yakalayıp öldürürken, grappling hook (kancanız) ile devasa çevrede hızlı ve çevik bir şekilde dolaşabileceksiniz."

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

Aynı zamanda gelecek oyun için ilk ekran görüntüleri de bulunuyor. Oldukça etkileyici görünen, hatta "Dishonored ve Warhammer 40K karışımı" olarak nitelendirilen yapım oyuncuya keyifli bir deneyim vaat ediyor. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz mağaza sayfasında da oyunun çıkış tarihi 1 Haziran 2021 olarak görünüyor. Aynı zamanda "Hunter's Bounty Pack" adındaki bir DLC de mağaza sayfasında yerini alıyor. Bu da erkek veya kadın olarak oluşturacağınız karakteriniz için dış görünüşlerinin yanı sıra köpeğiniz için bir oyuncak da içerecek. Focus Home Interactive tarafından yayınlanan oyun oldukça iyi görünüyor. Ayrıca En iyi FPS oyunları listemizi de incelemeyi unutmayın.

Oyun Xbox One ve Xbox Series X / S için çıkıyor. Peki sizler yeni Dishonored & Warhammer 40K karışımı bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi alt tarafta yer alan yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 23:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40K evreninde bir FPS

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×