Neocron 2'ye merhaba deyin

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Neocron 2'ye merhaba deyin
Gizland'dan gelen basın bültenini aşağıda bulabilirsiniz.

31 Mart tarihinde çıkacağı ilan edilen daha sonra Avrupa’daki bürokratik sorunlar nedeniyle iki kez ertelenen "Neocron 2-Dome of York" çıktı. Avrupa’da büyük bir kitleye ulaşan ve fanatikleri tarafından rakipsiz olarak kabul edilen devasa online oyun (MMORPG), orklardan, elflerden, kurgu dünyalardan sıkılanlar ve alternatif olarak daha gerçekçi mekanlar, daha karanlık, underground ortamlar arayanlar için mükemmel bir seçenek sunuyor.

Devasa oyunları ilk kez FPS tadında oynanışla tanıştıran az sayıda Cyberpunk oyunlardan biri olan "Neocron 2" için Gizland forumlarında resmi Türkçe destek verilmesi de ülkemizde yaşanan bir diğer ilk. Ayrıca oyuncular arasındaki yardımlaşmanın diğer hiçbir online oyunda olmadığı kadar yaygın olması, oyuncuların kalitesi konusunda da bir gösterge olarak kabul ediliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2022 05:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Neocron 2'ye merhaba deyin

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×