Netflix, Dragon's Dogma anime serisini duyurdu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.07.2020 - 15:09
Capcom'un sevilen rol yapma oyunlarından biri olan Dragon's Dogma için anime serisi duyuruldu. Oyundan uyarlanan bu anime Netflix'te yayınlanacak.

Dragon's Dogma oyunlarından uyarlanan anime serisi Netflix için duyuruldu. Daha önce Castlevania ile başarılı bir işe imza atan ve bu konuda övgüleri de toplayan Netflix ve Capcom, böylelikle bir anime serisi için daha bir araya gelmiş oldular.

Netflix, Dragon's Dogma anime serisini duyurdu

Dragon's Dogma anime serisi için kısa bir açıklama ile birlikte serinin ilk posteri de yayınlandı. twitter üzerinden yapılan açıklamada "Sadece seçilmiş kişi Ejderha ile yüzleşebilir ve kıyameti durdurabilir. Capcom'un Dragon's Dogma isimli serisinden uyarlanan ve 17 Eylül'de yayınlanacak anime serisinin posterine aşağıdan göz atabilirsiniz."

Netflix, Dragon's Dogma anime serisini duyurdu

Twitter üzerinden yapılan bu kısa açıklama ile birlikte serinin hikayesine de kısaca değinilmiş. "100 yılın ardından tekrar ortaya çıkan bir ejderha Cassardis köyünü küle çevirir. Ethan ailesini korumak için ejderle yüzleşti fakat Ejderha, Ethan'ın kalbini alır. Öldüğü sanılsa da Ethan tekrar 'Arisen' olarak dirilir. Ethan aniden ortaya çıkan emrindeki Hannah ile birlikte kalbini kurtarmak için yolculuğa çıkar. 

Ethan yolculuğu sırasında yedi ölümcül günahı temsil eden şeytanlarla savaşacak, ancak savaştığı her iblisle insanlığını daha fazla kaybedecektir..

Netflix, Dragon's Dogma anime serisini duyurdu

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 17:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.07.2020 00:14
Neden ki? Dragons dogma o kadar popüler mi tek oyunuyla? Tamam güzel oyundur keyiflidir grafikleri dönemi için bile kötüdür ama gerçekten sağlamdır ama neden? Neden anime ? Hani RE ye yaparsın DMC ye yaparsın falab anlarızda dragons dogma wtf!
MK Okuru
MK Okuru 17.07.2020 09:02
Evet popüler. Dünya sadece Türkiye den ibaret değil. Burda tutmuyor diye oyun popüler değil mi sanıyosun sen??
Kalan Karakter : 300 Gönder
Netflix, Dragon's Dogma anime serisini duyurdu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×