Netflix, E3 2019 oyun fuarında ne gösterecek?

Netflix, E3 2019 oyun fuarında ne gösterecek?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.05.2019 - 11:14
Fuarda ne gösterilecek?

Yayınladığı dizi ve filmler ile birlikte popüler kültürün önemli bir parçası haline gelen Netflix, yaptığı açıklama ile birlikte E3 2019 oyun fuarına katılacağını duyurdu. Firma düzenleyeceği panel ile birlikte oyun tarafında yapmış olduğu gelişmeleri takipçileri ile paylaşacak.

Netflix, E3 2019 oyun fuarına katılacağını açıkladı

Bu duyuru firmanın sosyal medya hesaplarından geldi. Netflix'in Sci-Fi temalı Twitter hesabından "E3 2019 için heyecanlı mısınız? Hey @E3, davet alabilir miyiz?" açıklaması yapıldı. Bu açıklama sonrası resmi E3 hesabından da yanıt gecikmedi ve firmanın fuarda bir panel düzenleyeceği de ortaya çıkmış oldu.

Netflix düzenleyeceği panel için ayrıca "Favori şovlarınızı hayata geçirmek: Netflix orjinal içeriklerini oyunlara dönüştürmek" açıklamasında bulunmuş. Firma 4 Temmuz'da PC, konsollar ve mobil platformlar için çıkacak olan Stranger Things The Game ile birlikte bu panelde yeni projelerinden de bahsedecek. Muhtemelen yeni oyunlar ile birlikte black Mirror Bandersnatch tarzı, oyun odağı da bulunan yeni şov duyuruları ile karşılaşabiliriz. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 03:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×