Netflix yeni Türk dizisi 50m2 için tanıtım videosu yayınladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.12.2020 - 14:06
Senaryosu Burak Aksak tarafından kaleme alınan yeni Türk dizisi 50m2 için ilk tanıtım videosu yayınlandığı gibi gösterim tarihi de açıklandı.

Netflix gösterim tarihini açıkladığı yeni Türk dizisi 50m2 için kısa bir tanıtım videosu da yayınladı. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en popüler yayın platformlarından biri haline gelen Netflix, 50m2 tanıtımını geçtiğimiz aylarda yaptığı bir sunumda gerçekleştirmişti. Bu sunumda Türkiye'den 14 farklı projenin duyurusu yapılmış ve bu diziyle ilgili ilk bilgilere de yer verilmişti. Selçuk Aydemir ve Burak Aksak imzasını taşıyan dizinin 27 Ocak'ta yayınlanacağı açıklandı.

50m2 dizisi 27 Ocak'ta Netflix'te yayınlanacak

Dizinin başrolünde Engin Öztürk yer alıyor. Daha önce farklı dizi projelerinde yer alan Öztürk, aynı zamanda Hakan: Muhafız dizisinde de levent Topal karakterine hayat vermişti. 50m2 dizisinde ise Servet nadir isimli bir karakterin pis işlerini yürüten Gölge isimli bir karaktere hayat verecek. Gölge'yi yeni vefat eden bir terzinin oğlunun yerine geçerek kendisine yeni bir sayfa açmaya çalışırken göreceğiz.

Zaten Netflix resmi sitesinde de dizinin konusu ile ilgili şu açıklamaya yer verilmiş; "Hayatını patronunun pis işlerini yaparak kazanan ve bir gölge gibi yaşayan tetikçi, yeni vefat etmiş bir terzinin oğlu zannedilince bu kimliğe bürünmeye karar verir."

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 08:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2020 10:31
Anladık 50 m2 bir yerde kalan iki veya daha çok düşman taraf birbirlerini yiyecek. gevezelik bol. Free Fire çakması bişey olmasın da. Bir Başkadır bence en iyi Türk dizisiydi. Netflix rahat çalışma alanı bırakınca harika işler çıkaran yönetmen/yapımcılarımız var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.12.2020 00:09
Netflix eline aldıgı her Türk dizi ve filmini mındar etme huyunu bu sefer değistirebilecekmi. Hiç sanmasamda beklicem
MK Okuru
MK Okuru 30.12.2020 08:15
Netflix türk filmi yapmadı henüz. O izlediklerin yayın hakları alınıp netflixte yayınlanan filmler. Bilmiyosan konuşma. Dizilerde haklısın ama.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Netflix yeni Türk dizisi 50m2 için tanıtım videosu yayınladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×