Netflix'in Lost in Space fragmanında Dr Smith ile tanışıyoruz

Netflix'in Lost in Space fragmanında Dr Smith ile tanışıyoruz

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 9.04.2018 - 19:50
13 nisan'da Netflix'de başlayacak olan Lost in Space'den fragman yayınlandı.

Netflix'in 13 Nisan'da başlayacak olan yeni dizisi Lost in Space'den yeni bir fragman yayınlandı.  60'lı yılların klasiklerinden olan Lost in Space filminin farklı bir dokunuşla yeniden uyarlaması olan dizi bu ay Netflix üzerinde yayınlanacak.

Lost in Space 13 Nisan'da Netflix'de başlayacak

Dizi günümüzden 30 yıl sonrasında, gelecekte geçiyor. Uzayın derinliklerinde, daha bir gezegende hayata başlamak üzere yolculuğa çıkmışken rotalarından sapan Robinson ailesinin şimdi çok farklı ve tehlikeli bir yerde hayatta kalmaya çalışma hikayesine odaklanıyor dizi. 

Yayınlanmasına günler kala paylaşılan yeni fragman Dr Smith karakterine odaklanıyor.  Karakter orijinal seride Jonathan Harris tarafından canlandırılmıştı, 1998 yılında yapılmış olan filmde ise bu rolü Gary Oldman'a vermişlerdi. Netflix'in dizisinde ise karşımıza Dr Smith olarak Parker Posey çıkacak. 

Lost in Space'in önceki versiyonları daha çok komedi ağırlıklı iken konu aynı olsa da Netflix'in versiyonu biraz daha karanlık tonlarda olacak ve dramaya ağırlık verecek gibi duruyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Molly Parker (House of Cards), Toby Stephens (Black Sails, Die Another Day) ve Maxwell Jenkins (Sense 8) karşımıza çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 06:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×