Netflix'in, The Witcher dizisinden merak uyandıran bilgiler geldi

Netflix'in, The Witcher dizisinden merak uyandıran bilgiler geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 23.04.2018 - 01:58
Dizinin senaristi merak edilen soruları yanıtladı.

Son dönemlerin en gözde aksiyon RYO serisi olan The Witcher'ın dizisinden sevindirici yeni haberler geldi. Netflix yapımcılığını üstlendiği The Witcher dizisinin senaristi olan Lauren Schmidt, dizinin ilk sezonunun sekiz bölüm olacağını Twitter hesabı üzerinden açıkladı. Ayrıca dizinin 2020 yılına kadar TV'lerde olmayacağını belirten Lauren Schmidt, henüz pilot bölüm hariç geriye kalan bölümlerin hikayelerinin belli olmadığını söyledi. Yeni yazarların da ekibe katılacağını söyleyen Lauren Schmidt'in ortaya nasıl bir iş koyacağını merak ediyoruz.

Witcher dizisinden yeni haberler geldi

İlk olarak film projesi olarak düşünülen, fakat sonrasında dizi projesi olarak hayata geçirilen The Witcher evreninin bölümler halinde sürecek olması tüm hayranları heyecanlandırmaya yetiyor. Tek film yerine ana karakterimizi maceradan maceraya koşarken görmek fazlasıyla eğlenceli olacaktır. Fakat yine de hayranlar dizininin sahip olacağı işleyiş konusunda endişeli durumdalar. Bakalım Netflix ortaya nasıl bir koyacak? Tüm bunların yanında Daredevil ve Defenders gibi dizilerin de senaristliğini yapmış olan Lauren Schmidt, umarız tüm Witcher seven hayranları memnun edecek bir senaryo ile karşımıza çıkmayı başarır.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 00:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Maxpayne53
Maxpayne53 23.04.2018 09:19
Bu nedir yaf sanki sıfırdan dizi yapıyorlar. Hiç çekmeyin daha iyi. 2 sene sonrasından bahsediyorlar. Kitaba sadık kalmayacak mısınız anlamadım ki? Neyin hikayesini yapıyorsunuz?
Maxpayne53
Maxpayne53 23.04.2018 15:04
Sıfırdan dizi derken, konusu karakterleri... vs. hiçbir şeyi belli olmayan bir diziyi kastetmiştim. Kitaba sadık olma olayı ise tamam biraz kitap ile alakasız şeyler yapsınlar ama gidişat kitap ile aynı olsun. O zaman sıkıntı olmaz. Ama dediğim gibi. Sanki her şeyi sıfırdan yapacaklar da 2 yıl sonrasına takvim veriyorlar. -_- Onu da değiştirirler bak görürsün.
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 11:17
E sıfırdan dizi yapıyorlar tabi? Var olanın devamı değil ki? Zira varolanda yok. Kitaplarla anyı olunca, aynı yapmışlar derler, farklı olunca kitapla alaksı yok derler. :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Denito
Denito 23.04.2018 13:46
2 den fazla yazar olursa çorbaya döner ortalık. Kesinlikle biri oyunun senaryosunu yazanlardan olmalı. Kitap yazarı olsa daha iyi olur ama o zor gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 09:24
Geralt acaba seslendirilecek mi yoksa oyuncunun kendi sesi mi kullanılacak merak ediyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
rebitek
rebitek 23.04.2018 08:12
Beklenti çok yüksek, serinin hayranları da lotr hayranları kadar büyük bir topluluk mutlaka ilk çıktığında beğenilmez ama karakterlere alıştıkça izlenebilirliği yükselir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×