Neverwinter Nights için usta besteci

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Neverwinter Nights için usta besteci
BioWare ve Infrogames firmaları, merakla beklenen D&D tabanlı FRP oyunu Neverwinter Nights müzikleri için usta bir besteci olan Jeremy Soule ile anlaştıklarını belirttiler. Soule daha önceden Total Annihilation, Icewind Dale ve Harry Potter: The Sorcerer's Stone adlı oyunların müziklerini de yapmıştı. Yapımcılar böyle başarılı bir isimle çalıştıklarından dolayı çok memnun olduklarını da belirtiyorlar ve ayrıca oyundaki müziklerin oyunun oynanışına da oldukça etki edeceğini de söylüyorlar. Oyunu hala bekleme aşamasındayız...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Neverwinter Nights için usta besteci

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×