Ni No Kuni II: Revenant Kingdom'ın yeni bir video daha paylaşıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 16.02.2018 - 14:23
Oyun oldukça güzel gözüküyor.

Diğer RYO oyunlarına nazaran oyuncuları masalsı bir maceraya götüren Ni No Kuni serisinin yeni oyunu olan Ni No Kuni II: Revenant Kingdom için yeni bir video daha paylaşıldı. Yayınlanan videoda oyunun ikinci bölümü olan A Kingdom to Come'dan yeni sahneler görebiliyoruz. Hikayeye dair bazı ipuçları veren videoyu, eğer oyunun hikayesini merak ediyorsanız izlememenizi tavsiye ediyoruz. Diğer bir yandan videoda Evan ve Roland'ın savaşma sahneleri oldukça hoş duruyor. Ayrıca geliştiriciler daha öncesinde yeni oyunda farklı dövüş dinamiklerin bulunacağını belirtmişti. Ancak bu mekaniklerin tam olarak neye benzeyeceğini ve oyunun ilerleyen dakikalarda nasıl şekilleneceğini hala bilmiyoruz. Usta çizer Hayao Miyazaki'nin de yapım ekibinde bulunduğu oyunda bu sefer ünlü manga çizerinin etkilerini daha fazla göreceğimiz söyleniyor.

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom'ın yeni videosu yayınlandı

İki kez ertelenen Ni No Kuni II: Revenant Kingdom23 Mart 2018 tarihinde karşımıza çıkacak. Kendine has  tarzı olan ve farklı grafik yapısı ile diğer oyunlardan daha farklı bir köşede duran Ni No Kuni II: Revenant Kingdom, PlayStation 4 platformunun yanında PC platformu için de çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 07:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ni No Kuni II: Revenant Kingdom'ın yeni bir video daha paylaşıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×