Ninja Gaiden: Master Collection duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.02.2021 - 11:48
Sahip olduğu zorluğunun yanı sıra dövüş sistemi ile büyük ses getiren Ninja Gaiden serisi uzun bir aranın ardından tekrar karşımıza çıkıyor.

Ryu Hayabusa'yı kontrol ettiğimiz Ninja Gaiden serisinin aksiyon dolu üç ana oyunu Ninja Gaiden: Master Collection ile bir araya geliyor. İlk olarak Nintendo Direct sunumunda duyurusu yapılsa da üçlemeyi bir araya getiren Ninja Gaiden: Master Collection diğer platformlara geleceği de açıklandı. 10 Haziran'da rafları süsleyecek olan oyun PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkacak. Oyun ayrıca geriye uyumluluk özellikleri sayesinde Playstation 5 ve Xbox Series X/S üzerinden de oynanabilecek.

Ninja Gaiden: Master Collection, 10 Haziran'da çıkacak

Son olarak Nioh 2 ile karşımıza çıkan Team Ninja imzasını taşıyan oyun serinin haklarını elinde bulunduran Tecmo Koei tarafından dağıtılacak. Efsanevi ninja Ryu Hayabusa olarak farklı silahları kullanacağımız yapımda zorlu bir mücadele oyuncuları bekliyor olacak. Düşmanları hızla alt etmek için ninjutsu yeteneklerimize başvuracağımız seride ölümcül bitirici vuruşlar ile dövüş sistemini tekrar deneyim etme şansına sahip olacağız.

İçerisinde Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 ve Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge ile birlikte daha önce çıkan içerikleri de barındıracak olan oyunun videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. (Yaş sınırı olduğu için giriş yaparak Youtube üzerinden izlemeniz gerekiyor)

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 14:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2021 12:16
Geç olsun güç olmasın. Darısı gears of war 1-2-3'ün başına artık. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2021 03:49
Exclusive oyunlar PC'ye gelmeye başladı. Horizon Zero Dawn başlangıçtı sadece. PS4 veya PS5'i niye alacaktık? Haaa, doğru. Uncharted ve The Last of Us için! (ki The Last of Us 2'nin kötü şöhretine diyecek yok)! Yani, bu iki oyun serisi için 9000TL verip PS almayan da ne biliyim yani! ;)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2021 21:53
PC ye gelsin çoşar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2021 16:41
Bunca seneden sonra ancak PC akıllarına gelmiş. Emülatör ile oynamayı düşünüyordum, bakalım, bekleyelim nasıl olacak. Tabi fiyatına da bakacağız artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ninja Gaiden: Master Collection duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×