Nintendo Switch için 5,000 kişilik kuyruklar oluyor

Nintendo Switch için 5,000 kişilik kuyruklar oluyor

Furkan Güler
Furkan Güler 7.08.2017 - 09:55
Nintendo'nun yeni konsolu marketlerde halen zorlukla bulunuyor.
Nintendo'nun anavatanı Japonya'da halen Switch alamayan binlerce oyuncu bulunuyor. Geride bıraktığımız günlerde Japon menşeili e-ticaret sitesi Rakuten, 1,000 adet Switch'in iki dakika içerisinde satıldığı haberini vermişti. Şimdi ise Tokyo'da bir teknoloji marketin önünde her gün 5,000 kişinin Switch için sıraya girdiği haberini aldık.

Peynir ekmek gibi giden konsolun üretim sıkıntısı ne zaman düzelecek merak ediyoruz. Bu arada sıraya giren 5,000 kişinin, sadece yüzde 10'u Switch sahibi olabiliyor. Teknoloji marketi her gün 5,000 kişilik bir çekiliş düzenleyip, sadece 500 kişiye Nintendo Switch satabiliyor. Geriye kalan kişiler bir sonraki gün tekrar gelip çekilişe tekrar katılarak isimlerinin çıkmasını bekliyorlar.

Nintendo Switch için 5,000 kişilik kuyruklar oluyor
Tokyo'da yer alan teknoloji marketinin yaptığı açıklamaya göre  Nintendo Switch çıktığı günden bu yana yaklaşık 3,000 civarı insan marketlerinin önünde sıra oluyor. Nintendo Switch'in böylesine bir etki yapacağını muhtemelen Nintendo'nun kendisi bile düşünmemiştir.

Uzmanlar üretim sıkıntısının Nintendo Switch'in albenisini yükseltmek için düzeltilmediğini belirtiyor. Aslında düşünecek olursak bunun mantıklı bir reklam politikası olduğunu varsayabiliriz. Özellikle E3 2017'de tanıtılan oyunlar konsol için çıktığında, üretim sıkıntısı devam ederse Nintendo Switch'in artık hiç bulunamayacağı belirtiliyor.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 18:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2017 22:40
Bu ne lan Hac kurası gibi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2017 12:26
Nintendonun saçmalıklaro işte.Zarar etmek batmak istiyorum diye bas bas bağırıp duruyor.Şimdi bu kuyruklara aldanıp 3.parti desteği içinde çaba göstermezler herzamanki gibi.Yıl oldu 2017 bizim bağnaz Nintendo hala online servis sunmaya yeni hazırlanıyor.Bu kadar geri kafalılık olamaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×