Nintendo Switch için gelecekte daha çok FIFA görebiliriz

Nintendo Switch için gelecekte daha çok FIFA görebiliriz

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 5.09.2017 - 16:20
FIFA 18 Nintendo Switch'in son EA oyunu olmayabilir

FIFA 18 bu ay Nintendo Switch kullanıcıları için çıkışını yapacak. Ancak, EA'nin geçmişte yaptığı gibi el konsollarından kısa dönemde elini ayağını çekmesinden korkuluyordu. Bu yüzden oyunun hayranları ve Switch sahipleri bu konuda endişeliydi. FIFA'nın yapımcılarından Andrei Lazarescu, müjdeli haberi verdi ve "Bence Swtich için daha çok FIFA oyunu göreceğiz" dedi.

Geçtiğimiz haftalarda EA, stüdyonun Nintendo Switch macerasının FIFA 18'in başarısına göre şekilleneceğini açıklamıştı. Lazarescu'nun bu açıklaması ile EA'nin bu tutumundan vazgeçtiğini gösteriyor. Oyun için "Şimdiye kadar yaptığımız en iyi taşınabilir FIFA" diyen Lazarescu, oyunun diğer platformlarda bulunan bazı modları barındırmaması konusunda yapılan eleştirilere de cevap verdi. "The Journey modu Frostbite motoru tarafından destekleniyor ve maalesef bu motor Switch için kullanılamıyor. Bu yüzden de The Journey Nintendo Switch için yapılmadı."

FIFA 18, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için 29 Eylül'de çıkışını yapacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 03:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×