Nintendo Wii 2'nin ilk videosu mu?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 18.05.2011 - 17:35
İşte sızma video diye buna denir
Bugün YouTube'da yayımlanan bir video Wii hayranlarının yüreklerini hoplattı. Nintendo'nun Project Cafe kod isimli yeni konsolu Wii2'nin bir iç demosu gibi gözüken video E3'ten üç hafta önce gözler önüne çıktı.

Videoda konsolun teknik şeması ekrana yansıtılıyor ve ekranın alt tarafında ise benzer şekilde bir cihaz bulunuyor. Videoda konuşan bir bayan var ancak maalesef ses yok. Dolayısı ile ne anlattığını bilmiyoruz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 23:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo Wii 2'nin ilk videosu mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×