Nintendo, Wii U haberlerini yalanladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.03.2016 - 15:36
Wii U şimdilik yoluna devam ediyor..
Sabah saatlerinde Japonya'da yayın yapan Nikkei gazetesinde yer alan bir haberi sizlerle paylaşmıştık. Bu habere göre yeni konsol üzerinde çalışmalarına devam eden Nintendo'nun bu sene sonunda Wii U'nun üretimini durduracağı rapor edilmişti.

İşte ortaya çıkan bu raporlara Nintendo'dan yanıt geldi. Wii U'nun üretimi ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadıklarını belirten Nintendo yetkilileri daha önce planlandığı gibi önümüzdeki çeyrek ve daha sonrasında üretimin devam edeceğini açıkladı.

Konsolun Aralık 2015'e kadar olan satışlarına baktığımızda 12.6 milyon adet sattığını görüyoruz. Wii'ye göre oldukça geri kalan Wii U sonrası Nintendo'nun yeni hamlesi ise tabi ki büyük bir merakla bekleniyor.
Nintendo, Wii U haberlerini yalanladı
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 10:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2016 02:14
Eldeki kalan urunleri satmak icin 2 kurus indirim yapmalari gerekebilir diye yalanlamislardir. Adamlarin parolasi 0 indirim. Gelmis gecmis en kibirli firma.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo, Wii U haberlerini yalanladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×