Nioh 2'nin hikaye fragmanı yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 24.01.2020 - 01:21
Nioh 2'nin senaryosu sürükleyici gözüküyor.

Geçtiğimiz günlerde geliştiriciler, Nioh 2'nin oynanış fragmanının yayınlanacağı açıklanmıştı. Beklenen fragman bugün itibariyle yayınlandı. Koei Tecmo'nun yayınladığı fragmanda oyunun hikayesine dair bilinmeyenler gün yüzüne çıkıyor. Grafiksel olarak geliştirilen yapım, artık daha gerçekçi gözüküyor. Souls serisinden esinlenen Nioh 2, Souls serisinin bazı oyunlarından daha zor olmasıyla oyuncuların dikkatini çekmişti.

Nioh 2'nin hikaye fragmanı yayınlandı

Ayrıca oyuna eklenen yeni oynanış mekanikleri, ikinci oyunun albenisini daha da yükseltecekir. 13 Mart tarihinde PS4 platformuna çıkacak olan yapımın ön sipariş bonusları ve açıklaması şu şekilde,

Özel teklif: Bonus ekipman seti elde etmek için 23:59 27.03.20 tarihinden önce satın alın.

Ön sipariş bonusları:

• Demon Horde zırh seti.

• Sudama Netsuke uğurluğu.

• PS4™ teması.

• PS4™ için PSN avatar seti.

KARANLIĞINIZI SERBEST BIRAKIN

Ölümün kol gezdiği bu vahşi rol yapma oyununda samuray sanatında ustalaşın.

Güzelliğin ve tehlikenin diyarında canavarların ve şeytani ruhların cirit attığı, bitmek bilmeyen savaşların yaşandığı 1555 Japonyasına yolculuk yapın.

Efsanevi Yokai'nin doğaüstü güçlerini kullanan asi bir paralı asker olarak düşmanlarınızı avlayın.

Tehlikeli Sengoku döneminde hayatta kalarak yeni ve ürkütücü Dark Realm'de hayatta kalabilecek misiniz?

• Yenilenmiş dövüş sistemiyle ölümcül silahları ve yetenekleri keşfedin.

• Çok oyunculu modlarda çevrimiçi arkadaşlarınıza katılın: Visitors'da müttefiklerinizi yardıma çağırın ya da Expeditions'da birlikte seviyeleri tamamlayın.

Ön siparişinizi iptal etmek dahil ön sipariş vermek hakkında daha fazla bilgi almak için Sony Entertainment Network Terms of Service/User Agreement'ı (Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi) okuyun. Otomatik indirme için PS4™ sisteminizde Otomatik Oturum Açma ve Otomatik Giriş etkinleştirilmiş olmalıdır.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.

Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.

Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.

Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 16:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2020 00:53
video nerde
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nioh 2'nin hikaye fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×