Nioh'un Defiant Honor DLC'si için yeni fragman yayınlandı

Nioh'un Defiant Honor DLC'si için yeni fragman yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 25.07.2017 - 13:17
Sadece fragman ile kalmayıp, bir sonraki DLC'nin de ismi açıklandı.
Team Ninja'nın başarılı oyunu Nioh, PlayStaion 4'ün en iyi oyunlarından biri olmayı başarmıştı. Dark Souls'a benzeyen oyun mekanikleri ama uzak doğu kültüründe geçiyor olması da çok büyük bir artıydı. Dün, Koei Tecmo'da yayınlanan yeni fragman ile oyuncular Defiant Honor'un oyun içi görüntülerine göz attı. Aynı zamanda bir sonraki DLC'nin adını da duyuran Team Ninja, oyunun üçüncü DLC'sinin adının "Genwa Enbu" olduğunu açıkladı.

Nioh'un Defiant Honor DLC'si için yeni fragman yayınlandı


Osaka kalesinde geçen DLC, içinde Toyotomi klanının üyesi Sanada Yukimura adındaki efsanevi savaşçıyı bulundurmakta. Bu sırada kahramanımız William bu bölgede Maria'yı çaresizce ararken, kendini Sanada Yukimura'nın düşmanı olduğu Tokugawa klanı ile yaptığı savaş arasında bulur.

Defiant Honor bir çok yeni zırh, silah, büyülü ekipmanlar, gardiyan ruhları ve daha fazlasını içermekte.Yeni başarımlar ve zorluk seviyeleri'de DLC ile oyuna eklenecek. PlayStation Store'da 10 Dolar'dan satılacak olan DLC, Season Pass sahipleri için ücretsiz olacak. Team Ninja, gelecek için Nioh oyuncularına daha çok hikaye tabanlı DLC getirecek gibi gözüküyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 21:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×