Nitro XV3 Serisi oyunculara hız ve etkileyici görüntü kalitesi sunuyor

Nitro XV3 Serisi oyunculara hız ve etkileyici görüntü kalitesi sunuyor

Furkan Güler
Furkan Güler 17.09.2019 - 15:40
Acer, rekabetçi oyuncuların performansını yükseltecek.

Yeni Acer Nitro XV3 serisi monitörler oyunculara inanılmaz hız ve etkileyici görüntü kalitesi sunuyor.

- Yeni Acer Nitro XV3 serisi; NVIDIA® G-SYNC™ uyumu, son derece yüksek yenileme hızı ve gerçekçi görüntüler için ultra yüksek çözünürlükle benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor. 

- Yeni Nitro XV273U S; WQHD çözünürlük (2560x1440) ve 144 Hz’den 165 Hz’e çıkarılabilen yenileme hızı ile oyunları daha detaylı hale getiriyor. 

- Yeni Nitro XV273 X monitörde, Full HD çözünürlük (1920x1080), 240 Hz’e varan yüksek yenileme hızı, DisplayHDR™ 400 ve IPS, varsayılan 5 ms ve griden griye 1 ms (min. 0,1ms) tepki süresi gibi özellikler bulunuyor.

Acer, IFA 2019’da oyunlara hayat vermek için tasarlanan yeni Nitro serisi oyuncu monitörlerini duyurdu. Yeni Acer Nitro XV3 serisinde yer alan dört yeni monitör, inanılmaz yenileme hızları ve yüksek çözünürlük ile olağanüstü oyun deneyimini uygun fiyatlarda sunuyor. 

NVIDIA® G-SYNC® uyumlu yeni Nitro monitörler, NVIDIA GeForce® GTX 10-Serisi ve GeForce RTX™ 20-Serisi ekran kartlarıyla birlikte kullanıldığında Değişken Yenileme Hızı (VRR) özelliğini etkinleştirerek ekran yırtılmalarını ortadan kaldırıyor ve gecikmeyi azaltıyor. Adaptive-Sync teknolojisine sahip bu yeni IPS  monitörler, 1 ms’ye kadar ulaşan yüksek hızlı tepki süresi ve Visual Response Boost (VRB) ile akıcı ve yırtılmasız oyun deneyimi sunarak oyuncuların yüksek çözünürlüklü oyun ihtiyacını karşılıyor.

Nitro XV3 serisinde Acer’in en yeni Agile-Splendor teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji, hızlı likit kristallerden yararlanarak sRGB renk gamının %99’unu kapsamayı sağlıyor. DisplayHDR 400 sertifikalı bu monitörler 1 ms’ye ulaşan VRB (Visual Response Boost) ile bulanıklaşmayan net görüntüler elde ediyor, inanılmaz renk üretimiyle gerçekçi ve doğal grafikler sunuyor. 240 Hz’e kadar ulaşan yenileme hızı, akıcı ve kristal netliğindeki görüntülerle oyuncuları büyülüyor. 

Acer Nitro oyuncu monitörleri iki adet 27 inç ve iki adet 24,5 inç model şeklinde toplam 4 konfigürasyonla geliyor: 

- Acer Nitro XV273U S 27 inç WQHD 165 Hz

- Acer Nitro XV273 X 27 inç Full HD 240 Hz

- Acer Nitro XV253Q X 24,5 inç Full HD 240 Hz

- Acer Nitro XV253Q P 24,5 inç Full HD 144 Hz 

Tüm monitörlerde farklı içerik türleri için görüntüleri optimize eden sekiz ekran moduna sahip Acer Game Mode özelliği bulunuyor. Ekran modları arasında Aksiyon, Yarış, Spor, Kullanıcı, Standart, ECO, Grafik ve Sinema modları bulunuyor. Bu benzersiz ayarlara kısayol tuşu veya Ekran Menüsü içindeki ayarlardan kolayca erişilebiliyor. Dahili siyah artırma özelliği ise oyuncuların 11 farklı siyah düzeyi seçeneği arasından tercih yapıp görsel avantaj elde ederek düşmanlarını kolayca bulmalarını, saklanmalarını veya yarış pistinde virajları alabilmelerini sağlıyor. 

Flickerless, BlueLightShield, ComfyView ve düşük karartma teknolojilerini içeren Acer VisionCare™ özelliği sayesinde uzun oyun maratonlarında izleme rahatlığı artıyor. Acer Nitro XV3 serisinde ayrıca, 20 derece dönme ve eğilme imkanı sunarak oyuncuların en ideal izleme pozisyonunu bulmasına olanak veren ergonomik tasarımlı bir stant bulunuyor. Hızlı çıkarılabilen tasarım sayesinde monitörü stanttan ayırıp VESA ile duvara monte ederek masanızda yer açabilirsiniz. 

-Basın bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 19:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2019 20:23
5ms nedir yav?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×