No Man's Sky ekibi büyük bir proje üzerinde çalışıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.09.2020 - 15:50
No Man's Sky oyunu ile ismini duyuran Hello Games, en az bu oyun kadar büyük bir proje üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Hello Games yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Son olarak No Man's Sky ile hem tartışmaları hem övgüleri bir arada alan ekibin en az NMS oyunu kadar büyük çaplı bir proje üzerinde çalıştığı açıklandı. Açıklama tabi ki stüdyonun başındaki isim olan Sean Muray tarafından yapıldı.

Hello Games yeni bir oyun geliştiriyor

Son olarak No Man's Sky için yayınladıkları The Last Campfire içeriği ile oyuna büyük bir güncelleme getiren Hello Games, yeni oyunun çalışmalarına bir süre önce başlamış. Yeni oyunun geliştirme aşamasında olmasına karşın öncelikle No Man's Sky oyununa güncelleme desteğinin gelmeye devam edeceği belirtilmiş. Sean Murray, Polygon ile yaptığı söyleşide ekibin bir kısmının yeni oyun üzerinde çalıştığını dile getirmiş. 

Geliştirilen bu yeni oyun için "No Man's Sky gibi devasa ve iddialı bir oyun" ifadesini kullanan Murray, oyun ile alakalı daha fazla ayrıntı ise vermemiş. Tabi yeni oyunda No Man's Sky'da yaptıkları pazarlama hatalarından ders çıkardıklarını da ima etmiş. Bildiğiniz gibi No Man's Sky çıktığı dönem büyük eleştiriler almış ve zamanla gelişimini sürdüren bir oyun olmuştu. Bu eleştirilen büyük çoğunluğu ise oyunda daha önce verilen sözlerin yerine getirilmemesinden kaynaklanıyordu.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 23:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2020 21:27
Bu adam merlinin sahibimi ? Yıllardır ne açsam bu siteyi bu herif çıkıyor karşıma
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2020 12:15
No Man's Sky bağımsız bir yapımcının ürünü olarak karşımıza çıkmıştı en başında. Sonra ne zaman Sony bu oyuna destek vermeye başladı, yapımcılar salladıkça sallamaya başladılar. Oyun en başta 30 dolar iken birden bire 60 dolar etiketle AAA oyunmuş gibi karşımıza çıktı. Yalancılarla işimiz olmaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2020 12:03
Oyun türünde tek derken? Minecraft, Astrooner, Space Engineers vs gibi oyunlar da hayatta kalma, sandbox üzerine yapıldı. Bir oyun piyasaya sunuyorsan olduğundan fazlasını iddia etmeyeceksin olanı güzel bir şekilde sun yeterli olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2020 16:07
Bu adam bizim Cem Uzan'dan bile beter. No man's sky'ı öyle hype'ladı ki, oyun çıkınca millet şok oldu. Arkadaş oyunu çıkaracak, 1 yıl patchleyecek ondan sonra alırım. Kendisi biraz hırsızdır da.
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2020 11:08
Bilip bilmeden yorum yapmak ne güzel bu adamın suçu yok dağıtımı yapan firma bunları sıkıştırıyor hazır olmadan çıkarmaya zorlanıyorlar ve adam sözünün arkasında durdu harika bir oyun çıkardı destegi kesmedi
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2020 19:16
Cem uzan şimdikilerden 1000 kat dürüst tek suçu ABD yalakası ab yalakası olmamak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2020 09:38
Fotoğraf ve konu başlığı çok manidar (:
Kalan Karakter : 300 Gönder
No Man's Sky ekibi büyük bir proje üzerinde çalışıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×