No Straight Roads oyununun çıkış tarihi belli oldu

No Straight Roads oyununun çıkış tarihi belli oldu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 30.06.2020 - 17:36
Metronomik tarafından geliştirilen ve Sold Out tarafından yayınlanacak müzik tabanlı aksiyonu oyunu No Straight Roads'un çıkış tarihi belli oldu.

Metronomik tarafından geliştirilen ve Sold Out tarafından yayınlanacak müzik tabanlı aksiyonu oyunu No Straight Roads'un çıkış tarihi belli oldu. Final Fantasy XV'in baş tasarımcısı Wan Hazmer'ın imzasını taşıyan oyun 25 Ağustos 2020 tarihinde Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacak.


Aslında bu oyunun 30 Haziran tarihinde çıkması bekleniyordu. Ancak dünyayı etkisi altına alan COVID-19 pandemisinden kaynaklanan komplikasyonlar nedeniyle ertelenmişti. Şimdi, Malezya merkezli oyun stüdyosu Metronomik, oyunun 25 Ağustos'ta PS4, Nintendo Switch, Xbox One ve Epic Games Store aracılığıyla PC'de yayınlanacağını duyurdu. Ayrıca oyun içi müziklerden oluşan mini bir soundtrack albümü de dijital müzik mağazalarında ve streaming servislerinde yayınlandı.

No Straight Roads oyununun çıkış tarihi belli oldu

No Straight Roads oyununun çıkış tarihi belli oldu

Vinyl City'yi rock ile geri alın! İndie rock müzik grubu üyeleri Mayday ve Zuke olarak müzik tabanlı aksiyonlu bir maceraya atılın ve EDM imparatorluğu No Straight Roads'a karşı bir müzik devrimi yapın. No Straight Roads'a katılmak için girdikleri seçmede adil olmayan bir şekilde reddedilen Mayday ve Zuke, NSR imparatorluğunun arkasındaki kötü niyetleri su yüzüne çıkarıyor. Şehri yozlaşmadan kurtarmak artık onların elinde. Gelecek vadeden bu iki rock sanatçısı müziğin gücüyle savaşırken, müzikal sürprizler içeren hızlı ve çılgın savaşın tadını çıkarın!

Önemli Özellikler

• Oynama deneyiminin kalbine müzik ve sesi koyan, müzik tabanlı eşsiz bir aksiyon-macera oyunu.

• Müzik güçtür! Vinyl City'nin kontrolünü geri almak için kötü bir imparatorlukla savaşın ve müzik devrimine öncülük edin.

• Her biri kendi müzik tabanlı silahlarına ve saldırılarına sahip olan iki oynanabilir karakter: Mayday ve Zuke.

• Müzikal sürprizler içeren bir aksiyon-macera oyunu. Düşmanlar müziğin ritmine göre saldırırken, oyuncular saldırabilir, zıplayabilir ve serbestçe hareket edebilir.

• Müzikle dünyayı değiştirin! Sahne malzemelerini silahlara dönüştürmek ve rock ile EDM arasında sorunsuz ve dinamik bir şekilde geçiş yapmak için müziğin gücünü kullanın.

• Farklı müzik türlerinden ilham alan 8 olağanüstü seviyeyi deneyimleyin. • Eşsiz kişiliklere sahip dev, unutulmaz bölüm sonu canavarlarını alt edin.

• Müthiş müziklerle dolu enerjik bir oyun müziği.

• Yeteneklerinizi geliştirip NSR'yi yenmek için yetenek ağacınızı yükseltin.

Son olarak oyunun duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2020 06:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir