Notebook Canavarı Monster Oylarınızı Bekliyor!

Notebook Canavarı Monster Oylarınızı Bekliyor!
Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 4.12.2015 - 16:35
“En iyi PC markası” adayını yakından tanıyalım
Bu yıl Boğaziçi Bilişim Ödülleri’ne "En iyi PC markası" dalında aday gösterilen Monster Notebook, performans odaklı bilgisayar üretiminde Türkiye’nin önde gelen ve yükselen markalarının başında geliyor. 2000 yılında piyasaya girişiyle birlikte dizüstü bilgisayar dünyasında yüksek performansıyla çığır açan ve yepyeni bir standart sunan Monster, son on beş yıldır tüm kullanıcılarına farklı bir iş ve oyun deneyimi yaşama olanağı veriyor.

Notebook Canavarı Monster Oylarınızı Bekliyor!
Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC tarafından düzenlenen ve her yıl Bilişimin En’lerinin seçildiği Boğaziçi Bilişim Ödülleri’ne bu yıl “En iyi PC markası” dalında Monster aday gösterildi. İnterneti günlük yaşamına dahil etmiş herkesin oylarıyla belirlenecek olan ödüller, bilişim dünyasına yön vermeyi amaçlamakta.

“En iyi PC markası” adayını yakından tanıyalım

Monster Notebook, İş İstasyonları Serisi (Workstation) ve Oyun Serisi (Gaming) olmak üzere iki kategoride dizüstü bilgisayar üretimi yapmaktadır. “Oyun bilgisayarı” konseptini yüksek performansla ilk kez dizüstü bilgisayar dünyasına sunmuştur. Yanıt vermeyen program ekranları Monster sayesinde artık tarihe karışmıştır. İş İstasyonları Serisi ise mimarlar, grafik tasarımcılar gibi yüksek hız, kapasite ve performansa ihtiyaç duyan farklı profillerdeki meslek grupları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Monster diğer markalara kıyasla, daha yüksek performanslı ürünleri daha ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Bunun temel nedeni ise, ürünlerine yansıttığı düşük kar marjıdır.

Monster’da müşteri memnuniyeti hiç bir markada olmadığı kadar ön planda tutulur. Kullanıcılar, ürünlerinde Microsoft Windows, Linux gibi diledikleri işletim sistemini seçebilir ve Türkçe / İngilizce dil tercihini yapabilirler. Özelleştirilebilir Notebook Etiketleri ile bilgisayarın ön yüzünde farklı etiket alternatiflerinden yararlanarak bilgisayarlarını kişiselleştirebilirler. Çalıştıramadıkları oyun, tasarım veya CAD – CAM programı olması durumunda ürünü hemen iade edebilirler. 15 gün boyunca ürünü test edebilir ve en ufak bir memnuniyetsizlik durumunda ödeme iadesi isteyebilirler. Tek bir ölü piksel bile panel değişimi talebinde bulunmak için yeterlidir.

Monster, notebook modellerinde olabilecek en yüksek performansı sunar. Bunu, en yüksek kapasiteye sahip SSD ya da 7200 RPM sabit diskler, en yüksek kapasite ve performanslı bellekler ve yine en yüksek performansa sahip ekran kartlarıyla gerçekleştirir.

Monster ürünleri ve kampanyaları hakkında en güncel bilgileri alabilmek ve oyun konseptli eğlenceli paylaşımları takip edebilmek için Monster Notebook’un Facebook sayfasına da dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

Oylamada geri sayım başladı

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve Bilişimin En’lerini seçen Boğaziçi Bilişim Ödülleri’ne aday Monster’a siz de destek olabilirsiniz. Bilişim Ödülleri; halk, jüri ve bilişim kulüplerinin oylarıyla belirlenmektedir. Siz de süreçte rol almaya ve notebook dünyasının “canavar”ına bir oy kazandırmaya ne dersiniz? Geri sayım başladı… Oy kullanmak için sadece 7 gününüz var!

Monster’a bir oy kazandırmak için tıklayın<<
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 11:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2015 17:21
laptop dediğin dayanıklı olmalı. sen laptoplarını adi plastikten yap, çelik kasalı pc fiyatına sat, ondan sonra da oy bekle. yok öyle 3 kuruşa 5 köfte...
MK Okuru
MK Okuru 12.10.2016 17:10
Monster mı çelik kaplamalı pc fiyatına satıyor bidaha bak isterden bi karşılaştır diğer markalarla monsteri
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2016 01:05
arkadaşlar bilmeden konusmus bir kac gun once magzalarına gidip ürünleri inceledim bim posetiyle yakından uzktan alakası yok hatta tulpar serisinde alüminyum kasa kullandıklarını belirtmişler daha dusuk modellerdede son derece sert dayanıklı ama parmak izi oldukca cok bırakan bir plastik kullanılıyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2016 19:10
ya bide msi var. eğer bu msi ye kafa tutarsa monster den alalım tr kazansın demi ama gördüğüm kadarıyla msi ye kafa tutcak kadar da değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2015 20:39
otobüsün arkasında monster reklamı vardı. laptop kanatlanmış uçuyor falan. öldüm gülmekten. xd
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2015 13:45
Bu monsterların kasası bim poşetlerinin geri dönüşümünden elde edilen plastiklerle yapılıyor sanırım... Bu kadar rezalet bir kasa işçiliği olamaz. Cihaz elimde kalacak diye korkuyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir