Olimpiyatlardaki One Piece pozlarına teşekkür geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.08.2021 - 15:48
Olimpiyat oyunlarında Luffy ve Franky pozlarını yapan sporculara One Piece ekibinden teşekkür mesajı geldi.

Olimpiyatlarda yapılan One Piece pozlarına yapım ekibinden teşekkür mesajları geldi. Japonya'da düzenlenen 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları dün düzenlenen kapanış töreni ile birlikte sona erdi. Ülkemizin 13 madalya ile döndüğü Olimpiyat oyunlarında birçok renkli sahneye ve tabi ki kıyasıya mücadelelere de tanık oldu. Havalı Silahlar kategorisinde altın madalya kazanan Rus sporcu Vitalina Batsarashkina, giydiği Witcher aksesuarları ile gündeme gelmiş ve ülkesine döndüğünde de "Toss a coin to your Witcher" parçası ile karşılanmıştı. 

Olimpiyatlardaki One Piece pozlarına teşekkür geldi

Olimpiyatlardaki One Piece pozlarına teşekkür geldi

İşte buna benzer renkli görüntülere Amerikalı Payton Otterdahl ve Yunan Miltiadis Tentoglou sporcuları da imza atmıştı. Yüksek atlama kategorisinde yarışan Miltiadis Tentoglou sahneye çıkarak Luffy'nin ikonikleşen pozlarından biri olan gear Second benzeri bir poz vermişti. Gülle atma kategorisinde yarışan Payton Otterdahl'ın ise tayfanın renkli simalarından Franky'nın zafer pozunu verdiğine tanıklık etmiştik.

İşte One Piece ekibi de bu iki sporcuya verdikleri bu pozlardan dolayı teşekkür etmiş. Serinin resmi sosyal medya hesapları üzerinden Amerikalı sporcuya İngilizce, Yunan sporcuya ise Yunanca teşekkür edilmiş. Bu teşekkür mesajlarında ilgili pozların mangada ilk gözüktüğü anlara yer verildiğini de görüyoruz. Bu görsellere yukarıdan, sporcuların Olimpiyat Oyunları sırasında verdikleri pozlara ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 15:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2021 00:32
Second Gear !
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2021 16:27
suuuuuuupeeeeeeerrrrr
Kalan Karakter : 300 Gönder
Olimpiyatlardaki One Piece pozlarına teşekkür geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×