One Piece sanal gerçeklik platformuna geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 14.07.2017 - 15:11
Hasır Şapka Korsanları'nın arasına katılmaya hak kazandınız!
Haftalık Shonen Jump dergisinde yapılan duyuruya göre One Piece bu sefer sanal gerçeklik platformuna konuk olacak. Dünyanın en çok takip edilen manga ve anime serilerinden bir tanesi olan One Piece, ilk olarak 19 Temmuz 1997 yılında yayınlanmıştı. 20. yılını dolduran serinin şerefine çıkacak olan oyunun, seriyi takip eden oyuncular için benzersiz bir deneyim olacağı söyleniyor. One Piece: Grand Cruise adını alan yapım, Hasır Şapka Korsanları'nın ikonik gemisi Thousand Sunny'nin keşfi üzerine kurulu. Oyunu oynarken Sanji'yi yemek pişirirken mutfağında, Nami'yi harita odasında, Chopper'ı ilk yardım odasında veya Roronoa Zoro'yu gözcü direğinin üstünde nöbette uyuya kalmış bir şekilde bulabilirsiniz.
One Piece sanal gerçeklik platformuna geliyor
Şimdilik çıkış tarihi bulunmayan oyunun sadece PlayStation VR için geliştirildiği söyleniyor. Oyun hakkında daha fazla detayın, Tokyo'da 22 Temmuz tarihinde yapılacak One Piece etkinliğinde belli olacağı belirtildi. One Piece serisini uzun süredir takip ediyorsanız, sanal gerçeklik kaskı ile One Piece evreninin açık denizlerinde gezme fikri sizi mutlaka heyecanlandıracaktır. Oyunun PlayStation VR haricinde diğer sanal gerçeklik platformlarına gelip gelmeyeceği ise şimdilik belli değil.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 20:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
ibrahimAvci
ibrahimAvci 15.07.2017 09:27
500 bölümden sonrasını izlemedim portgas d ace ölümünden sonra çoluk çoçuk işine döndü cin ali gibi çizimlerle ne yaptıklarını anlamadım teknik işlere girmiyorum bile sadece lufy yemek yiyor tavsiyem naruto gibi bitmesi boruto hesabı yeni bir yaklaşım belkide one piece2 olarak tekrardan eski kalitesine dönmesi yönünde narutoda filler vs bayağı saçmalamıştı
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2017 17:11
vasat bir açıklama
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2017 13:10
spoiler için teşekkür ederim.. adamın dibisin ;)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2017 19:47
yapın bir mmorpg de oynayak..
Kalan Karakter : 300 Gönder
One Piece sanal gerçeklik platformuna geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×