Online Skyrim'den yeni güncelleme

Online Skyrim'den yeni güncelleme

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 28.09.2017 - 12:52
Arkadaşınız ile birlikte Skyrim keyfini yaşamaya az kaldı

RPG denildiğinde şahsen aklıma ilk gelen yapımlardan biri olan ve uzun yıllardır severek oynamaya devam ettiğim The Elder Scrolls Skyrim, geçtiğimiz aylarda yenilenmiş grafikleri ile Special Edition adıyla yeniden karşımıza çıkmış konsollara da mod desteği getirmişti. Ancak mod yapımcıları Bethesda'dan umudu kesmiş olacak ki, Skyrim için kendi çevirimiçi mod'larını geliştirmek için paçayı sıvamıştı. Aslında uzun yıllardır birçok mod yapımcısı Skyrim'e online desteği getirmek için uzun yıllardır çeşitli mod'lar hazırlamaya çalışmıştı, ancak bu sefer başarılı olacaklar gibi gözüküyor.

Skyrim Together isimli yeni mod ile birlikte oyuncular birlikte görev dahi yapabiliyor. Ancak şuan için çok erken geliştirme aşamasında olan Skyrim Together, eğer bitirilebilirse, zamanında GTA: San Andreas için hazırlanan SAMP mod'u gibi inanılmaz bir popülerlik kazanabilir. Şahsen bizleri de oldukça heyecanlandıran yeni mod, Elder Scrolls Online'ı bile gölgelemeyi başarabilir. Bugün ise mod'un güncellemelerini bizlere tanıtan yeni bir fragman yayınlandı. Geliştirme aşaması hızla devam eden Skyrim Online'ın yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz :

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 17:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2017 20:36
borderlands 2 gibi olucak harika len
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×