Organize İşler 2 için Cem Yılmaz sürprizi

Organize İşler 2 için Cem Yılmaz sürprizi

Furkan Güler
Furkan Güler 3.01.2018 - 15:16
Dayak nedir, neden atılır?

Organize İşler filmi ile seyircisini son derece memnun eden Yılmaz Erdoğan, geride bıraktığımız günlerde ikinci filmin yolda olduğunu duyurmuştu. Türk sinema tarihinin başarılı yapımları arasında sayılan Organize İşler filminin çekimleri henüz başlamadı ancak oyuncularının kimler olduğu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Senaryosunu tamamladığını açıklayan Yılmaz Erdoğan, Organize İşler 2'de Cem Yılmaz, Demet Akbağ ve Ata Demirer gibi başarılı oyuncuların olacağını belirtti.

Organize İşler 2'de Cem Yılmaz, Demet Akbağ ve Ata Demirer olacak

Ayrıca ilk filmde Umut Ocak karakterini canlandıran ve kendisi gibi Köyceğiz'de yaşayan Özgü Namal'a teklif götüreceğini açıkladı. Açıklanan diğer bilgilere göre ise film İstanbul, Muğla ve İzmir başta olmak üzere beş şehirde geçecek. Hikaye açısından ne sunacağı belli olmayan filmin büyük bir hayran kitlesi bulunuyor. Polisiye, suç, dram ve komedi konuları işleyen ilk film, 2005 yılında beyaz perdede seyircilerin karşısına çıkmış ve gişede güzel bir başarı elde etmişti.

Çekimlerinin Şubat ayında başlayacağını duyuran Yılmaz Erdoğan, muhtemelen 2018'in sonuna doğru filmi sinema severlerin karşısına koyacaktır.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2021 14:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 16:51
ohh be sonun da doğru düzgün bir film geliyor
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 18:31
biti şik ayrı yazılır
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 14:39
spiderhip'de bitişik yazılır
Spider_hip
Spider_hip 3.01.2018 23:38
Sonunda bitişik yazılır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×