Orkun Işıtmak'a yumruklu saldırı!

Orkun Işıtmak'a yumruklu saldırı!

Furkan Güler
Furkan Güler 10.01.2018 - 19:35
Ünlü YouTuber daha sonrasında hastaneye kaldırıldı.

YouTube Türkiye'nin önde gelen YouTuber'larından olan Orkun Işıtmak'a saldırı düzenlendi. Boks temalı yaptığı bir video çekimi sırasında yabancı bir kişinin saldırısına uğrayan başarılı YouTuber'ı arkadaşları daha sonrasında hastaneye kaldırdı. Kafasına aldığı darbe sonucunda testlerden geçtiği belli olan Işıtmak'ın sağlık durumu şu anda iyi durumda. Kendisine kimin saldırı düzenlediği belli değil fakat muhtemelen saldırıyı düzenleyen kişi, internette Orkun Işıtmak'a sebepsizce nefret besleyen bir kişi olabilir.

Orkun Işıtmak'a yumruklu saldırı düzenlendi

Video sırasında bir anda Orkun Işıtmak'a saldıran kişi olay sonrasında polise şikayet edilmiştir diye tahmin ediyoruz. YouTube üzerinden oldukça büyük kitlelere hitap eden Işıtmak'ın başına gelen bu olay, diğer YouTuber arkadaşlarını da korkutmuş olabilir. Uzun yıllardır YouTube'a video yükleyen ve bunu en sonunda bir iş modeli haline getiren Orkun Işıtmak, daha sonrasında Instagram hesabı üzerinden bazı açıklamalarda bulundu. Takipçilerini böyle bir olay anında kavgaya başvurmamaları gerektiğini söyleyen Orkun Işıtmak'a geçmiş olsun dileklerimizi yolluyoruz. Ayrıca videonun bizim tarafımızdan yayınlanmadığını ve yer yer argo kelimeler içerdiğini belirtelim.

Yorumlar 33
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 06:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
ozan86
ozan86 17.01.2018 14:05
Ne salak salak videolar deyip dalmış :) Da neden burayı yakarız dediğini anlamadım. Niye yakıyorsun ? Yaksan kime ne faydası olacak ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2018 00:02
iyide Orkun zaten adamla anlaşmalı bak boks eldienleri bile var
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2018 08:45
Adam fatality yapmış vardır bir sebebi
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2018 12:49
Var. ''adam'' yani velet, serseri mayın. Öbürü desen, bir deri, bir kemik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 11:36
Açıkcası heryerde video çekilmez. öncelikle güvenli bir ortam oluşturmadan da olmaz. Adam da belki gördü boks olduğunu döverim bunu dedi ve olay o şekilde gerçekleşti yani kin felan yk(Tahmin). Karşılık vermeyip olayın uzamaması iyi olmuş "OLMAYAN" Adalet inş. yerini bulur , adam cezası neyse çeker.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 05:01
olay nerede yaşandı bilmiyorum ama videoda gördüklerim kadarıyla mekan yanlış tipler oldukça bozuk ve güvenli bir yere benzemiyor daha kötü şeylerde olabilirdi...büyükşehirlerde oturanlar bilir heryere gidip bırak boks yapmayı normal yürüyüş bile yapamazsın elbet kanı bozuğun birisi karşına çıkar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×