Overlord Operasyonu filminin PS4'e özel kısa videosu yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 2.11.2018 - 13:50
Wofenstein'ın filmini yapmışlar

Eylül ayında prömiyeri gerçekleştirilen, yapımcılığını J.J. Abrams'ın üstlendiği korku bilim kurgu filmi "Overlord Operasyonu" için, yaklaşık dört buçuk dakikalık video yayınlandı. Oyuncular tarafından Wolfenstein oyunlarının atmosferine benzetilen Overlord Operasyonu filminde, ikinci dünya savaşında müttefik  askerleri özel bir operasyon için düşman saflarına sızar. Ancak Nazi işgali altındaki köyde beklenmedik olaylar yaşanacaktır.

Overlord Operasyonu için PS4'e klip yayınlandı

2014 yılında yayınlanan “Kan Kardeş” ile karşımıza çıkan Julius Avery'nin yönetmen koltuğunda yer aldığı, yazar kadrosunda ise Kaptan Phillips”in Oscar adayı senaristi Billy Ray ve Leonardo DiCaprio'nun baş rol oynadığı “Diriliş”in senaristi Mark L. Smith gibi isimler var. Overlord Operasyonu, 9 Kasım Cuma günü vizyona girecek. filmin oyuncu kadrosu ise şöyle;

Jovan Adepo,  Wyatt Russell, Iain De Caestecker, Jacob Anderson, Dominic Applewhite, Pilou Asbaek, John Magaro, Mathilde Ollivier, Bokeem Woodbine

Film Wolfenstein oyunlarını andıran teması ile ilgi çekici duruyor. Hatta filmin adının yazı fontu bile Wolfenstein yazısını bize hatırlattı. Bakalım yapımcılığını J.J. Abrams gibi önemli bir ismin yaptığı Overlord Operasyonu nasıl bir film olacak.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2022 04:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Overlord Operasyonu filminin PS4'e özel kısa videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×