Oyun bilgisayarı için yabancı ve pahalı markalara mahkum değilsiniz

Oyun bilgisayarı için yabancı ve pahalı markalara mahkum değilsiniz
Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 15.06.2015 - 15:03
Monster, yeni nesil 3D oyunların keyfini taşınabilir şekilde çıkarmanızı sağlıyor.
İmtihan diyoruz zira başka türlü tanımlamak olanaksız. Hem oyun oynamak, hem de laptop kullanmak istiyorsanız sıkı durun, epey bir ter dökmek üzeresiniz. Laptopu açtınız. Oyunu yüklediniz. Ancak yedi düvele Türk’ün gücünü bir türlü gösteremiyorsunuz zira tüm oyun neşeli bir slayt gösterisi kıvamında ilerliyor. Hadi diyelim sezgisel olarak 10 FPS altında oyun oynamayı becerdiniz, maksimum beş dakika içinde laptopu bulunduğu yerden (bkz. kucağınız) kaldırmanız gerekiyor yoksa şahane bir üçüncü dereceden yanık sahibi oluyorsunuz. Zira bu meret, oyun oynarken çok ısınıyor. Neticede “mobil” olması gereken laptopu paşa paşa masa üstüne kaldırıp bir yandan da aman fazla ısınmasın diye yelleyerek kullanmak zorunda kalıyorsunuz ki, ne anladım ben ondan... Dağda bayırda Witcher 3 oynamalıyım ben yahu, ne işim var sabit bilgisayarla!

Gel gör ki notebook konusunda doğru tercih yapmazsanız, dağda bayırda falan oyun oynamanız mümkün olmuyor. Çoğu oyuncu, bir noktada pes edip oyun bilgisayarı olarak masaüstü bilgisayar modellerine dönüş yapıyor. Oysa, doğru marka tercihi ile oyun keyfini taşınabilir şekilde yaşamak zor değil. Merak etmeyin, kalkıp köygöçüren cinsten fiyatlara sahip oyun notebookları tavsiye etmeyeceğiz. O kadar parayı bana verseniz, bizzat ben çalıştırırım oyunu, o derece. Rakiplerine göre uygun fiyatlara sahip, yerli malı ve tam manasıyla oyun bilgisayarı olan bir laptop markasından bahsetmek istiyoruz sadece: Monster Notebook

Oyun bilgisayarı için yabancı ve pahalı markalara mahkum değilsiniz
Bir Nevi Pokemon

Abra, Semruk, Tulpar, Huma... Hiç tanıdık gelmedi değil mi? Oysa Pikaçu desek hemen tanırsın, seni afacan okur seni. Bunlar, Türk mitolojisindeki “meşhur” canavarların isimleri ve Monster Notebook modelleri için kullanılıyor. Her birinin donanımı değişik seviyelerde, ancak hepsinin de seni şaşırtacağını garanti ediyoruz. Daha önce CrossFire veya SLI kullanan bir oyun laptopu görmüş müydün? Eh, artık görmüş oldun. Oyun bilgisayarı konusunda sadece masaüstü bilgisayar modellerine mahkum değilsin, Monster laptop modelleri sana arayıp da bulamadığın o taşınabilirliği üstün oyun performansıyla sunuyor. “Üstün oyun performansı” çok reklam ajansı cümlesi gibi oldu ama şaka yapmıyoruz. Monster Abra A7 modelinin özelliklerini yazalım, doğru söylediğimizi anlayacaksın: Intel i7 4710 işlemci, 16 GB DDR3 RAM, Nvidia GeForce 960M (2 GB DDR5 hafıza) ekran kartı, 120 GB SSD – 1 TB HDD disk. Salyalarını topladıysan devam edelim. Bu model, aynı özelliklere sahip bir masaüstü bilgisayar fiyatından daha ucuz bir bedelden satılıyor şu an. Üstelik taşınabilir. Daha ne istersin şu hayattan sevgili okur?

İlla Yabancı Bir Marka Alman Gerekmiyor

Şahane oyun oynatıyor, taşınabilir, üretim kalitesi yüksek, ne kaldı geriye? Isınma, değil mi? Eh, Monster marka oyun laptopları ısınmıyor sevgili okur. Yani en azından elini yakmıyor. Uzun oyun maratonlarından sonra bile, bir bahar meltemi kıvamında kalmaya devam ediyor. Sen de tuhaf akrobasi hareketlerinden ve kahve tepsisi ayarındaki laptop soğutuculardan kurtulmuş oluyorsun. Oyun bilgisayarı konusunda laptop tercih ettiysen yabancı markalara mahkum değilsin yani. Monster laptoplar hem onlardan daha iyi, hem de daha ucuz. İstediğin yerde oyna, istediğin oyunu oyna, bana mısın demiyor. Hem elini çabuk tutarsan, yeni Batman oyununu hediye olarak alma şansın da var. Bunca senelik oyuncu olarak, o kullandığın tuğla misali laptopu bir kenara bırakmanı ve gerçek oyun bilgisayarı deneyimi yaşamak için en yakın Monster Notebook mağazasına topuklamanı tavsiye ediyoruz. E hadi?
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 20:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Zoso
Zoso 17.06.2015 07:23
Çok iyi güzel diyorsunuz da 4.000 lira da az para sayılmaz :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir