Oyuncular, LawBreakers'ın gidişatından korkuyor

Oyuncular, LawBreakers'ın gidişatından korkuyor

Furkan Güler
Furkan Güler 14.09.2017 - 14:47
LawBreakers free to play iş modeline dönüş yapabilir

Geride bıraktığımız ay ses getirerek çıkış yapan ancak daha sonrasında üzerine ilgi çekmekte zorlanan LawBreakers'ın oyuncuları, oyunun gidişatından pek memnun değil. Unreal Tournament ve Gears of War serisinin usta ismi Cliff Bleszinski'nin oyununun akıbeti ne olacak belli değil. Blezinski'nin oldukça fazla güvendiği LawBreakers'ın bu durumlara düşmesi bizleri de oldukça üzüyor. Diğer FPS oyunlarına göre farklı birşeyler deneyen LawBreakers, bu günlerde oyuncu bulmakta zorlanıyor. Hatırlayacağımız üzere oyunun aktif oyuncu sayısı 50'nin altına düşerek kötü bir izlenime sahip olmuştu. Oldukça fazla gelecek planları yapan oyunun, ilerleyen dönemlerde free to play modeline döneceği söyleniyor. Ancak yapı olarak pek fazla free to play'e yatkın olmayan oyun, bu haliyle tarihin tozlu raflarına kaldırılabilir.

Oyuncular, LawBreakers'ın gidişatından korkuyor

LawBreakers ücretsiz olabilir

Oyunu satın alan oyuncular, oyunun free to play iş modeline dönecek olmasından pek memnun değil. Ancak geliştirici ekip Boss Key Productions, bu söylentiler ile alakalı henüz bir açıklama yapmadı. PlayStation 4 ve PC platformunda bulunan LawBreakers'ın, ilerleyen dönemlerde nasıl bir hal alacağını merak ediyoruz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 06:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2017 17:14
Burada bazı kişiler vardı , bu oyunla beraber quake championsu öven, overwatch a nefret kusan, ve bu oyunların overwatchı bitirecegini söyleyen. Şu an sadece gülüp geeçiyorum. Alın size hardcore oyununuz 50 kişi takılın hard hard.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 15:55
gelene hay hay gidene bay bay beybi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 15:33
Satın alanlara birkaç hero skini , weapon skini , animasyonu vs. verirler sustururlar. Bu oyunun betasını oynayıp da satın alanın aklından şüphe ederim , şimdi hiç boşuna ahkam kesmesinler. Değil bedava üzerine para verseler oynamam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.09.2017 15:06
cok eksik var zamaninda division da böyle cikmisti almistik hüsran oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×