Pacific Storm ile okyanus savaşları

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Pacific Storm ile okyanus savaşları
Buka Entertainment firması, 2. Dünya Savaşı'nın Pasifik kısımlarını konu alan, yeni strateji oyunu Pacific Storm'u duyurdu. Demir ve petol gibi kaynakları kullanarak, savaş gemilerinden, denizaltılara, savaş uçaklarından uçaksavar silahlara kadar birçok birimi üretebilmek mümkkün olabilecek. Nükleer silahlar da keşfedebileceğimiz oyunda, birimlerimiz, savaşlara katıldıkça deneyim kazanıp daha iyi savaşabilir hale gelecekler. Pacific Storm, multiplayer olarak da oynanabilecek, 2005'in 1. çeyreğinde piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 13:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pacific Storm ile okyanus savaşları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×