Painkiller'ın yapımcılarından yeni bir korku oyunu

Painkiller'ın yapımcılarından yeni bir korku oyunu

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 19.09.2013 - 23:10
Ethan Carter kimdir?
Painkiller serisiyle ünlenen People Can Fly'ın eski kurucu ve liderlerinden oluşan sekiz kişilik küçük ekip The Astronauts ilk oyunlarını duyurdu: The Vanishing of Ethan Carter. Korku türünde olacak ve birkaç ay içerisinde PC'ye çıkacak oyun Ethan Carter isimli birinin kayboluşunu konu alıyor. Ethan'dan aldığı bir mektup üzerine Red Creek Valley kasabasına gelen paranormal olaylar dedektifi Paul Prospero Ethan'ın vahşi bir cinayetin ardından kayıplara karıştığını öğreniyor.

Painkiller'ın yapımcılarından yeni bir korku oyunu
O noktadan sonra kendimizi Astronauts'ın ara sahne kullanmadan anlattıkları hikâyesine teslim ediyoruz. Paul ölülerin son anlarını gözünde canlandırma yetisine sahip; oyun da birinci kişi perspektifinden oynanıyor. İpuçlarını toplayıp gizemi çözmeye çalışıyoruz. Yapımcılar oyunun yetişkinler için olduğunun altını çiziyorlar; oyun "bö!" tarzı bir korku oyunu olduğundan değil, düpedüz atmosferik bir korku oyunu olduğundan. Ne diyorsunuz, Vanishing of Ethan Carter kulağa hoş geliyor mu?
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 22:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2015 21:37
Ya 0 korku diye indirdim oyunu oyuna girince...... lise 2. sınıf birine göre korkunç :D yani öyle bir şeyler birden çıkmadı da atmosferi korkunç
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×