PAX West 2021 için covid testi veya aşı zorunluluğu şartı getirildi

Murathan Özlü
Murathan Özlü 28.07.2021 - 12:25
Pax West 2021 için covid testi zorunluluğu getirildi. Eylül ayında fiziksel ortamda gerçekleştirilecek olan etkinlik için sıkı tedbirler alınıyor.

Eylül 2021'de fiziksel ortamda gerçekleştirilecek olan PAX West 2021 için covid testi ve aşı olma zorunluluğu gibi pandemi önlemleri alındı. PAX East 2021 Mart ayında iptal edilmiş ve Temmuz 15- Temmuz 18 arasında dijital şekilde gerçekleştirilmişti. PAX West'in duyurulduğu tarihte pandemi önlemleri almaması sebebiyle eleştiriler olmuştu. 


Pax West 2021 için covid

PAX West 2021 için covid gerginliği


2020 yılında PAX West dahil pek çok etkinlik pandemi sebebiyle dijital ortama taşınmıştı. Ancak aşıların yaygınlaşmasının ardından PAX West'in fiziksel bir şekilde gerçekleştirilmeye hazır olduğu ifade ediliyor. Fuar 3 Eylül-6 Eylül tarihleri arasında Washington'da gerçekleşecek.

PAX, "detaylı sağlık ve güvenlik önlemleri" nin fuara yakın bir dönemde duyurulacağını belirtti. PAX yetkilileri " Etkinliğe katılacak herkesin aşı onayı veya negatif Covid testi olmasının, maske zorunluluğuyla birleştirilmesi ile tüm katılımcılarımızın sağlığının güvende olacağı bir ortam hazırlamak istiyoruz" ifadelerini kullandılar.

Fuara katılmak için kimliğin yanında Negatif Covid 19 belgesi veya aşıların tam olarak yapıldığına dair belge gerekecek. Ayrıca geçmişteki fuarların aksine sınırlı sayıda ziyaretçi alınacak. Fuar için biletlerin ne zaman satışa çıkarılacağı kesin olmasa da önümüzdeki 2 hafta içerisinde satışlara başlanması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 05:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
PAX West 2021 için covid testi veya aşı zorunluluğu şartı getirildi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×