PC Gamer, Final Fantasy'yi yerden yere vurdu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 21.10.2010 - 11:18
Korkunç!!!
Square Enix tarafından geliştirilen ve dağıtımı üstlenilen MMO oyunu Final Fantasy XIV Online'ın inceleme notlarını daha önce size haber olarak sunmuştuk. Çok düşük notlar alan yapım, hayal kırıklığına yol açmıştı. Bir inceleme puanı da, önemli dergilerden olan PC Gamer'dan geldi ve PC Gamer, oyuna 100 üzerinden 30 puan verdi.

PC Gamer, Final Fantasy'yi yerden yere vurdu
Şimdiye kadar çıkan MMO'larda görülmüş en berbat arayüze sahip olduğu belirtilen yapım, ayrıca lag ve Framerate gibi sorunların yanında, korkunç olarak nitelendirilen bir kontrol şemasına sahipmiş. İyi yön olarak ise, sadece açılış videosu gösterilmiş.

Final Fantasy XIV Online, önümüzdeki yıl da PS3 platformu için satışa sunulacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
PC Gamer, Final Fantasy'yi yerden yere vurdu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×