PES 2012, FIFA'ya adım adım yaklaşıyor

Murat Sağlam
Murat Sağlam 10.05.2011 - 18:22
Konami serinin durumundan memnun görünüyor
Konami, futbol serisi Pro Evoultion Soccer'ın rakipleri FIFA karşısında yavaş yavaş yükselen bir grafik sergilediğini iddia etti. Ayrıca aralarında "büyük bir uçurum" olmadığını belirtti. Satış rakamları FIFA kadar olmasa da kendilerine yeterli rakama her yıl ulaştıklarını ve bu yıl da geçen yılla aynı oranda satış bekledilerini söyledi.

PES 2012, FIFA'ya adım adım yaklaşıyor
Konami'den Pete Stone, en azından oyuncular tarafından serinin gelişiminin fark edilmesinin kendileri için çok iyi olduğunu ve PES'i baştan yaratabilmeleri için birkaç yıl geçtiğini ve biraz daha süreye ihtiyaçları olduğunu söyledi.

FIFA ile aralarındaki durumu bir savaş olarak görmediklerini söyleyen Stone, kazanmaya ya da onlardan daha çok satış yapmaya çalışmıyoruz, çünkü bu bizim için çok da önemli değil diyerek konuşmasını sürdürdü.

Bildiğiniz gibi FIFA satış rakamlarında PES'i geride bırakmış fakat PES yaptığı çıkışla arayı biraz da olsa kapatmayı başarmıştı.
Yorumlar 71
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
PES 2012, FIFA'ya adım adım yaklaşıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×