PewDiePie, Call of Duty Black Ops 4'ü tam 2 yıl önce sızdırmış

PewDiePie, Call of Duty Black Ops 4'ü tam 2 yıl önce sızdırmış

Furkan Güler
Furkan Güler 8.03.2018 - 11:09
Tabii ki çok daha farklı bir şekilde.

Son günlerde video oyun dünyasını meşgul eden yeni Call of Duty oyununun artık Black Ops 4 olacağına kesin gözü ile bakılıyor. Hakkında oldukça fazla söylenti bulunan ve oyuncuları heyecanlandıran Call of Duty: Black Ops 4 hakkında bu sefer PewDiePie da bir paylaşım yaptı. Çeşitli sızıntıları örnek göstererek, 2 yıl önce çektiği videoda Black Ops 4 logosunu kullandığını belirten ünlü YouTuber, zaten bu oyunun kendisi tarafından sızdırıldığını ima etti. Tabii ki kendisinin takipçilerini güldürmek için espri yaptığını biliyoruz ancak sızdırılan Black Ops 4 logosunu 2 yıl önce kullanması biraz kafaları karıştırıyor. Bize soracak olursanız, ortada tesadüften başka bir şey yok.

PewDiePie'dan, Black Ops 4 paylaşımı geldi

Daha öncesinde de NBA'in yıldız oyuncusu James Harden'ın sızdırdığı bu logo, Activision tarafından onaylanmasa da ilerleyen günlerde göreceğimiz büyük oyun fuarlarında yeni oyunun tanıtılacağına kesin gözü ile bakabiliriz. Yeni oyunun hikayesinin ise hangi dönemde geçeceği merak ediliyor. Oyuncular, geliştiricilerin tekrar gelecek temasına dönmesini istemezken, Activision'ın oyuncuları dinleyip dinlemeyeceğini merak ediyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 19:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×