Playerunknown's Battlegrounds'un yeni 2x dürbünü ile tanışın

Playerunknown's Battlegrounds'un yeni 2x dürbünü ile tanışın

Furkan Güler
Furkan Güler 14.03.2018 - 11:21
Geliştiriciler yeni bir düzenlemeye daha gitti.

Geride bıraktığımız sene Battle Royale oyun türünü milyonlarca oyuncuya yayan Playerunknown's Battlegrounds, her geçen gün güncellenmeye devam ediyor. Hile konusu yüzünden oldukça fazla oyuncusunu Fortnite'a kaptıran Playerunknown's Battlegrounds'ta oyuncuların en çok sevdiği ekipmanlardan bir tanesi olan 2x dürbün, bundan sonra biraz daha farklı olacak. 2x dürbünün görüş alanını büyüten geliştirici ekip, dürbünde oluşan blur efektini de oyundan kaldırdığını açıkladı. Bu güncellemenin oyunun test sunucularında aktif olduğunu belirtelim.

PUBG'nin 2x dürbünü düzeltildi

Playerunknown's Battlegrounds'un yeni 2x dürbünü ile tanışın

Ayrıca bir oyuncu, dürbünler arasındaki farkı göstermek için Reddit üzerinde açtığı konuda 13 binden fazla pozitif oy almış durumda. Yani bu güncellemenin, oyuncuların yararına olduğunu söyleyebiliriz. Son güncellemede oyuna animasyon şeklinde ifadeler ekleyen geliştiriciler, sadece bu küçük animasyonlar için 9 GB'lık bir yamayı oyunculara dayatmıştı. Devamlı olarak güncellenen oyun, bu yüzden de bazı oyuncuların canını sıkabiliyor. Yine de sonucunda gözle görülür bir biçimde güncelleme aldığımız içim yapımcılara pek fazla kızamıyoruz. Diğer bir yandan geliştiriciler geride kalan dürbünlerde de düzeltmelere gidecek mi? Belli değil.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 08:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2018 21:55
dürbünün görüş açısının dar olması az daha dengeliyordu, redditte aldığı puanlamayla değerlendirmek mantıksız, buff geldiği zaman genelde upvote'a abanıyor onlar.
MK Okuru
MK Okuru 11.09.2018 12:36
Kardeş bitiremediniz şu plaza dilini ne gerek var çok mu havalı oluyor ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2018 12:40
voy conınaaa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2018 19:10
Sadece 2x değil bütün görüşler değişti. Daha iyi oldu hepsi de
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×