PlayStation 4'e yeni bir exclusive duyurulabilir iddiası yayılıyor

Emre Günen
Emre Günen 28.11.2014 - 09:27
Her şey Naughty Dog'dan Neil Druckmann'ın tweet'i ile başladı
Uncharted ve The Last of Us isimli yapımları ile oyun dünyasında büyük sükse yapan Naughty Dog yapımcılarının ağzından çıkacak her yeni bilgi oyun severlerin radarına takılıyor. Haliyle, Naughty Dog'dan Neil Druckmann'ın attığı tweet, bir anda oyuncuları heyecanlandırmaya yetti.

PlayStation 4'e yeni bir exclusive duyurulabilir iddiası yayılıyor
5 Aralık'ta düzenlenecek The Game Awards ödül törenlerinde tanıtılacak bir oyunun ilk görüntülerine bakma fırsatı elde ettiğini ve oldukça da heyecanlandığını belirten tweet'i ile oyuncuların heyecan seviyesini yükseltmeyi başardı.

Kimi oyuncular, bu tweet'in yeni bir exclusive oyun duyurusunun hazırlığı için atıldığı iddia ederken, kimileri ise Uncharted'ın HD olarak PlayStation 4'e uyarlanmasının haberi olduğunu öne sürdü.

Henüz resmi bir açıklama yok ama hepimizi hayran bırakan oyunlara imza atan Naughty Dog'un yetkilisi bile heyecanlanıyorsa, kesinlikle çok büyük bir oyun duyurusu bizleri bekliyor demektir.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 23:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation 4'e yeni bir exclusive duyurulabilir iddiası yayılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×