PlayStation Live hayal oldu

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
PlayStation Live hayal oldu
PlayStation'ın 3. versiyonunu büyük bir heyecanla beklerken getireceği yenilikleri de yakından izliyoruz. Bilindiği gibi yeni nesil konsollar grafikleriyle olduğu kadar online oyun imkânıyla da ön planda olacaklar. Ancak Sony cephesi yeni konsolları için farklı fikirler ortaya atıyor.

Xbox sisteminin en çok ilgi gören kısmı olan Xbox Live!'ın bir benzerinin PlayStation 3 için yapılacağı düşünülüyordu. Hatta Nintendo da yeni çıkaracağı konsolunda Nintendo Wi-Fi adında aynen Xbox Live! mantığı ile çalışan bir sistem kullanacağını açıkladı. Ancak bu fikir Sony tarafından benimsenmedi. Sony, yeni konsollarında merkezi online modlarını desteklemeyeceğini ve tıpkı PS2'de olduğu gibi her oyunun kendi serverlarını kurarak online altyapılarını kendilerinin hazırlayacakları belirtildi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 06:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation Live hayal oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×