PlayStation Now aboneleri, Final Fantasy yağmuruna tutuluyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 3.09.2021 - 15:50
2021 Eylül ayından itibaren PlayStation Now aboneleri, Final Fantasy yağmuruna tutulacak. 2022 Ocak ayına kadar yeni bir isim eklenecek.

2021'in Eylül ayından itibaren PlayStation Now aboneleri, oyun dünyasındaki en ünlü serilerden bir tanesi olan Final Fantasy evrenindeki heyecanı yeniden yaşama fırsatı elde ediyor. Gelecek haftadan itibaren, bu sevilen RYO serisinin bir oyunu, her ay PlayStation Now'a eklenecek. 7 Eylül 2021'de Final Fantasy VII'den başlayarak, 4 Ocak 2022'ye kadar toplamda beş Final Fantasy oyunu PlayStation Now'a dâhil olacak.

PlayStation Now aboneleri, Final Fantasy yağmuruna tutuluyor

Geçtiğimiz günlerde resmi PlayStation sosyal medya hesaplarının yapmış olduğu bir paylaşımla; Final Fantasy VII (7 Eylül 2021), Final Fantasy VIII Remastered (5 Ekim 2921), Final Fantasy IX (2 Kasım 2021), Final Fantasy X/X-2 HD Remaster (7 Aralık 2021) ve Final Fantasy XII The Zodiac Age (4 Ocak 2022) oyunlarının PlayStation Now kütüphanesine dâhil olacağını öğrenmiştik.

PlayStation Now aboneleri, Final Fantasy yağmuruna tutuluyor

PlayStation 4 veya PlayStation 5 konsol sahiplerinin (Sadece konsol sahipleri indirebilirken, PC sahipleri bulut teknolojisi ile oynayabiliyor) PlayStation Now aboneliği aracılığıyla, indirerek veya bulut teknolojisi sayesinde internet üzerinden oynayabilecekleri Final Fantasy yapımları, 2022'nin 4 Ocak tarihine kadar eklenmeye devam edecek gibi gözüküyor. 2021'in Ağustos ayında PlayStation Now abonelerine; Nier: Automata, Ghostrunner ve Undertale verilirken, bu ay ise beş yeni Final Fantasy oyunu duyuruldu. Sisteme, eylül ayı içerisinde başka oyun eklenip eklenmeyeceğini her ne kadar kesin olarak bilmiyor olsak da, PlayStation Now kütüphanesi gelişmeye devam ediyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 09:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2021 15:53
Sony gamepass e alternatif olarak now sistemini plus a eklese xbox'ın bi artısı kalmaz.
Neden hala bekliyorlar hayret.
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2021 19:32
Çünkü maddi olarak sony Mictosoft’dan çok daha güçsüz bir firma. Sony’nin elindeki bütün işler patladı. Bir SCI kaldı doğru düzgün işleyen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
PlayStation Now aboneleri, Final Fantasy yağmuruna tutuluyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×