Playstation oyunlarından uyarlanan 3 film ve 7 dizi geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.12.2020 - 17:06
Gelen açıklamalara bakacak olursak Sony Pictures, Playstation oyunlarından uyarlanan yeni projeler ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Sony Pictures anlaşılan Uncharted filminin ardından çok daha fazla proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gelen haberlere ve yapılan açıklamalara baktığımızda firmanın elinde bulunan marka haklarını farklı platformlarda da kullanıcının karşısına çıkaracağını söyleyebiliriz. Sony Pictures CEO'su yaptığı açıklamada 10 tane projenin ilerleyen dönemlerde izleyicinin karşısına çıkacağını belirtmiş.

Playstation oyunları dizi ve film olarak geliyor

Sony Pictures bildiğiniz gibi sinema sektörünün de en büyük firmaları arasında yer alıyor. Marvel tarafında örümcek Adam haklarına da sahip olan firma bunun dışında kendi markasına ait olan yeni projelerle de karşımıza çıkacak. Sony Pictures CEO'su Tony Vinciquerra, CNBC sitesi ile yaptığı söyleşide 10 farklı projenin geleceğini müjdelemiş. Tabi bunların şu anda hangi aşamada olduklarını belirtmese de hepsinin bir şekilde yapım sürecinde olduğunu dile getirmiş.

Oyun ve film tarafındaki ortaklığın One Sony adı altında bir işleyişe sahip olduğunu belirten Vinciquerra şu ifadelere yer vermiş; "Bazı projelerde şu an için spesifik bir planımız yok. Fakat tüm projeler için One Sony adı verilen bir program yürütüyoruz. İlerleyen dönemlerde Sony şirketlerinin birlikte yer aldığı çok daha fazla uyarlama göreceksiniz."

Playstation oyunlarından uyarlanan 3 film ve 7 dizi geliyor

Bahsi geçen projelerden şu anda sadece iki tanesini biliyoruz. Bunlardan ilki Tom Holland'ın başrolde yer aldığı Uncharted filmi. Filmin son olarak çekim süreci tamamlanmış ve montaj, görsel efekt sürecine girdiği belirtilmişti. Diğer proje ise HBO ortaklığı ile yapılan The Last of Us dizisi. Bu dizide bildiğiniz gibi neil Duckmann, Çarnobil yapımcıları ile ortak bir projeye imza atacak. 

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 07:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2020 15:57
Sony filmi konsoluna yapacaktın çizgi-film oynatabilen donanım koymayacaktın sözde yeni nesil ps5'ine ,,millette sanıyoki 2,3 yıl sonra hit oyunlar gelince grafik tavan yapacak yahu oyun gücünü donanımdan alır cihaz güçlüyse grafik patlama yaşar sakın hayallere dalmayın grafikler çöp yeni nesillerin
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2020 20:52
PS3'de 256 MB RAM vardı.
Sonuç: The Last of Us, GTA V
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2020 10:55
Büyük ihtimalle hepsi kötü olucak çünkü oyun filmleri çoğunlukla kötü oluyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2020 13:03
Ron Jeremy harika bir Kratos olur bence de God of War is the best forget the rest
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2020 19:53
God of war gelirse efsane olur ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2020 19:30
Yap bi God of War filmi be vicdansız Sony
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playstation oyunlarından uyarlanan 3 film ve 7 dizi geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×